Skip to content Skip to footer

Suknie ślubne dla puszystych lekarstwem na brak pewności siebie

„Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety, które nie wiedzą, że są piękne” – ciężko nie zgodzić się z brytyjską aktorką, Vivien Leigh. Nie jest tajemnicą, że najczęstszą przyczyną niezadowolenia z siebie wśród kobiet są dodatkowe kilogramy, co potęguje dodatkowo fakt, że żyjemy w czasach kultu ciała i zewsząd zasypują nas obrazki wyidealizowanych sylwetek.

Branża ślubna vs. kompleksy

Absolutnie każda kobieta, niezależnie od noszonego na co dzień rozmiaru, pragnie składając przysięgę małżeńską prezentować się zjawiskowo i zrobić piorunujące wrażenie zarówno na narzeczonym, jak i na wszystkich gościach ceremonii. Jednak chociaż wielu przyszłym pannom młodym nie brakuje w zasadzie niczego poza pewnością siebie, to usatysfakcjonowanie ich jest nie lada wyzwaniem dla stylistów w salonach, które oferują suknie ślubne plus size. Każdorazowo, gdy próg sklepu przekracza klientka, obsługa udaje się na bitwę z jej kompleksami.

Suknie ślubne xxl, czyli lekarstwo na brak pewności siebie

Sekretem perfekcyjnej weselnej stylizacji jest uwidocznienie atutów sylwetki i dyskretne zamaskowanie jej mankamentów. Suknie ślubne dla puszystych w tej kwestii potrafią działać cuda. Dobranie odpowiedniego kroju kreacji i faktury jej materiału może optycznie odjąć przyszłej pannie młodej nawet kilka kilogramów. Suknie ślubne xxl pod warstwami tiulu i koronki potrafią skryć niedoskonałości, a dzięki podkreśleniu chociażby kształtnego biustu, cała sylwetka nabiera pięknych proporcji.

Małe jest piękne, a większe piękniejsze

Na co dzień puszyste panie mają tendencję do chowania swoich kształtów pod obszernymi swetrami, albo zniekształcającymi sylwetkę spódnicami, co przynosi skutek odwrotny od zamierzonego i w efekcie jedynie potęguje kompleksy. Często dopiero przymierzając dobrze dobrane Suknie ślubne plus size, panie zaczynają dostrzegać swoje własne piękno. A warto zauważyć, że ani kreacja, nawet od najdroższego projektanta, ani biżuteria, choćby warta tyle co wysokiej klasy samochód, nie dodadzą kobiecie w dniu ślubu tyle blasku, co jej własny uśmiech i pewność siebie.

Suknie ślubne dla puszystych nie są tylko kawałkami estetycznie połączonych ze sobą tkanin. Dla swoich przyszłych posiadaczek mają o wiele większe znaczenie, wszakże dobrze dobrana kreacja może skutecznie położyć podwaliny pod samoakceptację i pomóc raz na zawsze rozprawić się kompleksami.