Skip to content Skip to footer

Rodzaje zabiegów odmładzających w Esteti-Med

Esteti-Med to profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym każda kobieta odnajdzie skrywane w sobie nie tak głęboko piękno. Zabiegi odmładzające to jedne z najczęściej wykonywanych, cieszące się największą popularnością u coraz młodszych kobiet. Z czego to wynika?

Kobiety i kult młodości

Panie od zawsze starały się dbać o swoją urodę i kondycję, zdrowo się odżywiając, ćwicząc i stosując zabiegi upiększające. Z zabiegów o charakterze odmładzającym korzystały najczęściej panie powyżej 40. roku życia, które chciały pozbyć się zmarszczek i znaków upływającego czasu na swoim ciele.

Dziś coraz młodsze kobiety sięgają po zabiegi z grupy odmładzających. Wynika to stąd, że im wcześniej zacznie się redukować pierwsze zmarszczki i poprawiać stan swojej cery, tym dłużej będzie ona w nienagannej kondycji i w przyszłości nie będą potrzebne inwazyjne zabiegi liftingujące.

Jak zabieg sobie zafundować?

Każdy zabieg z Esteti-Med https://www.esteti-med.pl/ jest poprzedzony przygotowaniem cery do zabiegu właściwego. Zaczyna się więc od złuszczania i oczyszczania skóry za pomocą peelingu. Zabiegi odmładzające dodatkowo poprzedzone są mezoterapią igłową lub mikroigłową. Ten zabieg regeneruje skórę, dostarczając jej niezbędnych składników odżywczych, i stanowi świetną bazę pod zabieg właściwy.

Trzecim etapem zabiegów odmładzających jest zastosowanie właściwej dla problemu konkretnej pacjentki terapii. Dzięki temu wykończeniu możesz pozbyć się zmarszczek mimicznych, poprawić jędrność skóry, usunąć przebarwienia, wykonać lifting, poprawić lifting twarzy.

Wybierz zabieg odpowiedni dla Ciebie

Na stronie https://www.esteti-med.pl/ masz prezentację wszelkich zabiegów, jakie oferuje salon Esteti-Med. Za pomocą różnych terapii możesz pozbyć się niedoskonałości twarzy, które według Ciebie są Twoim największym problemem. Doświadczona kosmetolog pomoże Ci dobrać zabieg, który będzie najkorzystniejszy dla Ciebie i pozwoli skorygować niewielkie defekty twarzy.

Wśród tych zabiegów znajdzie się: dermapen redukujący zmarszczki i zagęszczający wiotką skórę, fotoodmładzanie ujędrniające skórę i poprawiające jej koloryt, usuwanie zmarszczek mimicznych, poprawa owalu twarzy i gęstości skóry nićmi PDO, a także wypełniacz w szybki sposób wygładzający zmarszczki i poprawiający objętość. Ceny zabiegów są bardzo precyzyjne i podane na stronie https://www.esteti-med.pl/. Przygotuj się na to, że po pierwszym zabiegu odmładzającym Twoja twarz będzie widocznie zmieniona, piękniejsza, a Ty sama będziesz się czuła o wiele lepiej w swojej skórze!