Skip to content Skip to footer

Podkładki filcowe na stół

Stół jadalniany wymaga odpowiedniej dbałości, gdyż jest narażony na zabrudzenia i działanie wysokiej temperatury (gorące talerze oraz szklanki). W związku z tym warto zaopatrzyć się w podkładki filcowe na stół, które nie tylko go zabezpieczą, ale będą się również ładnie prezentować, co z pewnością udekoruje dodatkowo nasze wnętrza.

Podkładki na stół

Sklepy stacjonarne i online oferują podkładki na stół w wielu wersjach kolorystycznych i kształtach. Również wybór materiałów jest bogaty, ale my osobiście polecamy podkładki filcowe na stół, które są bardzo praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Takie podkładki dostaniemy w każdym sklepie, a ich cena jest naprawdę niewielka.

Podkładki na stół mogą pełnić różne funkcję, chociaż najważniejszą jest zabezpieczenie stołu przed zabrudzeniami oraz dużą temperaturą. Dzięki temu stół nie niszczeje i możemy się nim cieszyć przez długie lata. Jest to bardzo ważne, ponieważ przy takim stole najczęściej jadamy, ale także przyjmujemy gości i rodzinę.

Podkładki filcowe na stół i ich pozostałe funkcję

Poza wspomnianymi wyżej funkcjami ochronnymi i praktycznymi, takie podkładki mogą służyć także jako dekoracja. Bogaty wybór pozwala na dobranie odpowiedniej podkładki do charakteru i stylu naszej jadalni. Dzięki temu możemy udekorować stół za bardzo nieduże pieniądze. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Podkładki świetnie sprawdzą się także przy dzieciach. Oczywiście zabezpieczają stół przed zabrudzeniami, których nie sposób się ustrzec, ale także mogą zachęcać najmłodszych do jedzenia. Kolorowe i przyciągające wzrok szablony to świetny pomysł na skłonienie maluchów do siedzenia przy stole.

Jak często wymieniać podkładki filcowe?

Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych i od tego jak bardzo będziemy eksploatować takie podkładki. Niektóre mogą wytrzymać kilka sezonów, inne tylko parę miesięcy. Jednakże, ich cena jest na tyle niska, że sami zapragniemy często je zmieniać, ponieważ niewielkim kosztem będziemy mogli ładnie odświeżyć nasze wnętrza.

Część sklepów pozwala także na spersonalizowanie swoich podkładek na stół, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasują się one do wystroju naszej jadalni. Warto skorzystać z takiej opcji, szczególnie gdy przywiązujemy dużą wagę do szczegółów.

Podkładki filcowe na stół dostępne są w ofercie spokko.pl