Skip to content Skip to footer

Paintball – zabawa na całego

Gra paintball to niewątpliwie atrakcja dla każdego. Mogą w niej uczestniczyć całe rodziny, grupy przyjaciół lub całkowicie obce sobie osoby. Różne scenerie, różnorodna broń (na kolorowe kulki), rozmaite scenariusze gry – to wszystko można znaleźć na prawdziwym poligonie paintballowym. Dlaczego warto wybrać się na paintball i spróbować takiej atrakcji z bliskimi? Podpowiadamy poniżej.

Zabawa dla każdego

Paintball katowice poligon to miejsce dla każdego, kto lubi adrenalinę, sport i zabawę w dużych grupach. To miejsce idealne na spędzenie weekendu, urodzin czy wieczoru kawalerskiego. W zależności od organizacji, pomysłu oraz dostępnych atrakcji na miejscu – można spędzić na polu paintballowym nie tylko kilka godzin, ale nawet cały dzień lub cały wieczór. Wyjazd integracyjny paintball jest również bardzo popularny wśród dużych firm i zakładów pracy, gdzie właściciele dbają o dobre stosunki pracowników i raz na jakiś czas chcą zafundować im atrakcje, na których poznają się bliżej oraz spędzą świetnie czas razem.

Paintball Katowice – Jak to wygląda w praktyce?

Paintball Katowice poligon warto zarezerwować wcześniej. Gdy grupa przyjeżdża już na miejsce, każdy uczestnik zabawy zostaje wyposażony w specjalny kombinezon moro oraz gogle na oczy lub maskę na całą twarz. Następnie, każdy otrzymuje broń czyli karabinek, który strzela kulkami z farbą. Warto podkreślić, iż broń ta jest nie groźna a strzały mają na celu tylko pofarbowanie osoby, która zostanie „postrzelona”. Następnie, należy podzielić się na dwie grupy, które będą ze sobą konkurować. I tu można skorzystać z gotowych scenariuszy zabaw, które są dostępne na miejscu, jak i grupa może ułożyć swój własny. Warto podejść do tego na spokojnie i z ogromnym poczuciem humoru.

Precyzyjna instrukcja

Szczególnie panie obawiają się gry i wolą unikat tego typu miejsc. Niepotrzebne, gdyż przed każdym rozpoczęciem zabawy na polu paintballowym zostaje z uczestnikami przeprowadzona instrukcja zabawy – czyli, jak to wszystko powinno wyglądać, co wolno a czego nie. Jak się okazuje po czasie, panie chętnie wkręcają się w grę i osiągają w niej całkiem dobre wyniki.

Wyjazd integracyjny paintball, weekend z rodziną lub impreza urodzinowa mogą być pełne wrażeń i niespodziewanych atrakcji. Warto spróbować więc czegoś nowego a paintball właśnie takich nowych emocji dostarcza. I jest dostępny w wielu miejscach za naprawdę atrakcyjną cenę.