Skip to content Skip to footer

Niedrogi prezent urodzinowy

Spersonalizowany prezent urodzinowy dla taty czy innego członka rodziny nie musi być drogi. Już za kilka złotych można kupić coś co będzie oznaką miłości i innych ciepłych uczuć, a ponadto wskaże, że podarunek był przemyślany.

Fotopoduszka lub obraz

Takim ciekawym prezentem urodzinowym dla taty może być poduszka z nadrukowanym zdjęciem lub obraz wykonany z fotografii. Wystarczy zlecić wykonanie takiego podarunku jednej z wielu firm, które się tym zajmują. Poduszka może być ozdobą, ale także przedmiotem użytecznym do wypoczynku i popołudniowych drzemek. Najbardziej popularnym wymiarem jest 40 na 40 cm, ale zwykle można zamówić także inne.

Jeżeli chodzi o obraz, istnieje możliwość zamówienia nadruku na płótnie z użyciem wybranej fotografii lub po prostu powiększenia zdjęcia rodzinnego i umieszczenia go w ramie. Warto zastanowić się, która propozycja będzie wyglądała lepiej i pasowała do wnętrza, na przykład sypialni taty. W nowoczesnym pomieszczeniu sprawdzą się zdjęcia w ramie zaś w klasycznym, obrazy.

Książki i albumy

Dobrym prezentem urodzinowym dla taty w każdym wieku są książki zgodne z zainteresowaniami. Mogą być to nowe pozycje lub te, które tata od dłuższego czasu chce przeczytać. Na upominek idealnie nadają się także pięknie wydane albumy i atlasy. Być może tata kocha zwierzęta, samochody czy też piłkę nożną. Istnieje mnóstwo ładnych i stosunkowo niedrogich albumów w tej tematyce.

Do książek warto dorzucić coś, przy czym lektura będzie przyjemniejsza. Może to być dobre wino, herbata czy coś słodkiego. Nie należy się obawiać, że taki prezent urodzinowy dla taty to nic oryginalnego, ponieważ jeżeli mamy do czynienia z miłośnikiem książek, zawsze będą one cieszyć.

Zestawy kosmetyczne

Mężczyźni w coraz większym zakresie starają się o siebie dbać, szczególnie gdy mają pięknie pachnące i estetycznie zapakowane kosmetyki. Płyny, sole czy kule mogą być one wspaniałym prezentem urodzinowym dla taty, który kocha gorące kąpiele.

Z kolei jeżeli nosi on brodę, to przyda mu się zestaw do jej kompleksowej pielęgnacji, czyli olejki, szczotki i inne akcesoria oraz produkty sprawiające, że broda jest miękka, błyszczącą i zadbana w każdej sytuacji. Jeżeli znamy preferencje zakupowe taty, to prezentem urodzinowym mogą być również perfumy.

Prezent urodzinowy dla taty znajdziesz w ofercie Bengraversky.com