Skip to content Skip to footer

Najlepszy sposób na transport towarów – pudełka KLT

Charakterystyczną cechą współczesnej gospodarki jest otwartość. Na całym świecie umowy międzynarodowe gwarantują swobodny przepływ towarów pomiędzy państwami. Nierzadko produkty przemierzają wiele tysięcy kilometrów zanim dotrą do klienta. W jaki sposób transportuje się towary na wielkich dystansach?

Uniwersalne pudełka KLT

Zdarza się, że zanim dany produkt trafi do końcowego odbiorcy musi przemierzyć bardzo długą drogę. Do transportu towarów powszechnie wykorzystuje się samoloty, statki, kolej oraz samochody ciężarowe. Dodać należy także, że przy transporcie liczy się przede wszystkim czas. Wybiera się zatem najbardziej korzystne, czyli najszybsze rozwiązania, a same towary mogą być z tego powodu kilkakrotnie przeładowywane. Przykładowo części do samochodów wyprodukowane w Japonii mogą płynąć kontenerowcem do Europy, a później jeszcze mogą być wiezione setki kilometrów samochodami ciężarowymi.

Właściwe zabezpieczenie towarów gwarantuje, że dotrą one w nienaruszonym stanie do klienta. Tutaj z pomocą przychodzą klt přepravky. Są to uniwersalne pojemniki, których wymiary spełniają wymagane na świecie normy. Pojemniki te umożliwiają szybki i łatwy transport produktów – zwłaszcza takich, które są drobne i przewożone luzem. Istnieje wiele rodzajów i wymiarów pudełek KLT. Dzięki temu do każdego produktu można wybrać odpowiedni pojemnik. Można w nich nawet przewozić płyny.

Gdzie zamówić odpowiednie pojemniki?

Istnieją specjalistyczne firmy, w których ofercie znajdują się pudełka KLT. Jedną z takich firm jest Schoeller Allibert. Jest to przedsiębiorstwo z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji opakowań zwrotnych z tworzywa sztucznego. Specyficzna struktura firmy sprawia, że kontakt z nią jest bardzo łatwy – jej biura i jednostki produkcyjne są rozsiane po całym świecie.

Obojętnie czy poszukujemy pojemników do transportu produktów motoryzacyjnych, rolniczych, spożywczych, czy napojów, Schoeller Allibert dostarczy nam tego, czego potrzebujemy. Warto także pamiętać, że firma ta zajmuje się także projektowaniem i produkowaniem niestandardowych pojemników z tworzywa sztucznego. Dostarczenie towarów do klienta w nienaruszonym stanie jest kluczowe dla całej transakcji. Dlatego też warto zainwestować w odpowiedniej jakości pojemniki do magazynowania i transportu produktów.