Skip to content Skip to footer

Koszulkowe lato

Można by śmiało pokusić się twierdzeniem, że podobnie jak płatki śniegu, nie ma dwóch identycznych topów lub koszulek, poza pozycjami tego samego modelu z inii produkcyjnej. Kiedy bowiem przychodzą pierwsze promienie wiosennego słońca, miejskie ulice, parki, góry i morze to przegląd najrozmaitszych fasonów koszulek, które wydawać by się mogły, najprostszym elementem kobiecej garderoby.

Cechy osobowości koszulek damskich

Doskwierające upały kuszą do odsłonięcia ciała, a koszulki, topy lub T-shirty są tymi, które doskonale się do tego nadają. Fikuśne kroje, odsłonięte ramiona, dyskretnie falujące materiały, zabawne motywy lub klasyka gatunku to tylko kilka cech, jakimi można by scharakteryzować corocznie ubierane skąpe bluzeczki, które kobiety pokochały. Odzież damska na lato w postaci górnej części garderoby, z pewnością nie ma umiaru i zawsze potrafi dodać coś, co uczyni ją niepowtarzalną. Nawet zwykły, biały T-shirt noszony może być na kilka sposobów w różnych wydaniach okolicznościowych i dlatego jest on koniecznym elementem szafy każdej kobiety.

Koszulka na wszystko

Lato bez koszulki jest niemożliwe. Ubierane są one do wszystkiego i na wszystkie okazje, ponieważ mogą odznaczać się sportowym stylem, idealnym do każdej aktywności fizycznej; elegancją, którą można zaprezentować jako biznesowy dress code; rockowym pazurem, jeśli zdobnictwem bluzki okazują się frędzle lub ćwieki, bądź też romantyzmem, kiedy detale to koronki, kokardki lub falbanki. Koszulki mają wiele odsłon, a lato bez nich byłoby z pewnością nudne. Zestawione z dowolną częścią garderoby mogą się wyróżniać albo być tylko dyskretnym tłem, jeśli dół jest bardziej strojny.

Nie bój się kolorów!

Pewne jest, że koszulki są wygodne, a odzież damska na lato musi być właśnie taka. Swoboda ruchów, nieprzylegający do ciała materiał, odsłonięte po długiej zimie ciało to pożądane cechy, które ceni sobie każda użytkowniczka. Dlatego właśnie panie tak chętnie je zakładają. Kolorystyka koszulek jest wymyślna i stanowi pełny wachlarz barw i odcieni, jednak na co dzień warto wybierać te radosne, odznaczające się soczystymi, energetyzującymi paletami. Kiedy oficjalny strój do pracy wymaga stonowanych kolorów, tym bardziej, po skończonych obowiązkach, warto postawić na intensywność.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Salko