Skip to content Skip to footer

Kalendarze w pełnym wyborze

Kalendarz na biurku jest elementem, który należy do standardowego wyposażenia miejsca pracy urzędnika, managera lub pisarza. Jednak najpopularniejsze kalendarze to wiszące na ścianach produkcje pełniące zarazem funkcję reklamową. Jednak handel ma w zanadrzu jeszcze kilka ciekawych propozycji.
Oto one! Może was coś z tej listy zainteresuje. Wybór jest bogaty.

Kalendarze ścienne w różnych konfiguracjach

Najbardziej znane są kalendarze w formie plakatów. Zawierają w swym przekazie wątek reklamowy. Mają one zwykle wielkość dużego plakatu. Urozmaicone w treści mapą polski lub wybranego regionu pomagają w lokalizacji podmiotów gospodarczych biorących udział w wydaniu kalendarza. Część użytkowa znajduje się na obrzeżach przekazu reklamowego na miejscu legendy.

Kalendarz produktowy

Innym rodzajem kalendarza jest jego wersja reklamowo-produktowa. Na jednej karcie kalendarza, lub podzielone na poszczególne miesiące przedstawia się asortyment zleceniodawcy. Asortymentem mogą być produkty albo usługi przedstawione wprawną ręką fotografika.

Wyżej wymienione kalendarze są produkowane w kilku wersjach funkcjonalnych. Kalendarz może mieć ekspozycję jednomiesięczną na oddzielnych dwunastu kartach. Wyższy stopień organizacji posiadają modele dwudzielne i trójdzielne. Wtedy w jednej odsłonie można zaprezentować dwa lub trzy miesiące, tworzące spójną całość.

Kalendarze w formie książki

Na słowo omówienia zasługują niezwykle wygodne w użytkowaniu kalendarze książkowe. Jak nazwa wskazuje, wykonane są w formie książki. Zawierają wiele popularnych i pożytecznych działów. Kalendarz książkowy działa jak terminarz. Miejsce na każdej stronie pozwala na zapisanie terminów spotkań i dodatkowych notatek, które ważne są dla danej daty z kalendarza. Kalendarze książkowe mogą mieć dowolna objętość, uzależniona od potrzeb użytkowników.

Model do biura

Częstym modelem oferowanym do użytku są kalendarze biurkowe. Dzięki dodatkowej konstrukcji nośnej można je ustawić na blacie, tak aby możliwy był stały kontakt wzrokowy.

Kalendarze zrywane

Przed laty dość popularne w formie pliku kartek. Chcąc odsłonić kolejny dzień, należy zerwać kartkę z kalendarza. Model zawiera tyle stron ile dni potrzeba do przejścia pełnego roku kalendarzowego.

Wybór jest imponujący i każdy dopasuje produkty z oferty handlowej do własnych potrzeb.