Skip to content Skip to footer

Dlaczego firmy powinny zdecydować się na palarnie zewnętrzne?

Palarnie zewnętrzne są przede wszystkim solidnymi konstrukcjami, które nie tylko chronią środowisko przed dymem, ale również utrzymują obszar w odpowiedniej czystości. Należy również zaznaczyć, że modułowa konstrukcja może być umiejscowiona na zewnątrz. Palarnia zewnętrzna charakteryzuje się również ogromną odpornością na warunki atmosferyczne.

Jakie zalety mają palarnie zewnętrzne?

Warto mieć świadomość, że dzięki palarni zewnętrznej palacze mogą w bardzo przyjemnej atmosferze nie wpływać na środowisko osób, które nie są uzależnione od papierosów. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że konstrukcja chwyta cząsteczki dymu bezpośrednio u źródła, w ten sposób nie będą one dostawały się do otoczenia. Można w ten prosty sposób zapobiec rozprzestrzenianiu się dymu w budynkach czy miejscach pracy.

Atutem tego rodzaju pomieszczeń jest również fakt, że dym jest wychwytywany przez strumień powietrza. Jest on później oczyszczany przez specjalnie do tego przeznaczony system filtracji. Z kolei wszystkie papierosy są nie tylko zbierane, ale również przechowywane w bezzapachowym, a także ognioodpornym systemie utylizacji.

Dlaczego warto zdecydować się na zewnętrzną palarnię dymu?

Warto zdawać sobie sprawę, że palarnia zewnętrzna jest przede wszystkim wyposażona w systemy, których zadaniem jest przechwytywanie dymu. Nie wszyscy mają świadomość, że środowisko wolne od dymu powstanie tylko wtedy, gdy dym będzie wychwycony przed rozprzestrzenieniem się. Można to oczywiście osiągnąć przez wytworzenie bardzo silnego przepływu powietrza, które będzie zasysało dym w miejsce, w którym znajdują się filtry.

Obecnie palarnie zewnętrzne wyposażone są w opatentowane technologie filtracji, dzięki którym nawet najmniejsze cząsteczki tytoniu czy gazu zostaną nie tylko wychwycone, ale również usunięte z powietrza. Ponadto firmy specjalizujące się zarówno w produkcji, jak i sprzedaży palarni zewnętrznych gwarantują systematyczną konserwację produktów.

Palarnie zewnętrzne posiadają również system obsługi popiołów, którego zadaniem jest utylizacja nie tylko popiołów, ale również końcówek papierosów. Ponadto w zdecydowanej większości palarni użytkownik ma możliwość ustawiania wysokości stołu, co wpływa na komfort podczas palenia papierosów. Należy również zaznaczyć, że w momencie, gdy powietrze będzie już oczyszczone praktycznie z wszystkich szkodliwych cząsteczek i gazów, z powrotem do środowiska z powrotem zostanie uwolnione czyste powietrze.