Skip to content Skip to footer

Wapozon niezastąpiony w gabinecie kosmetycznym

Dobrze wyposażony gabinet kosmetyczny to miejsce, do którego klientki chętnie wracają. W połączeniu z wysokimi kompetencjami kosmetyczki lub kosmetologa, świetny sprzęt tworzy wyjątkowo udany miks. Warto kupować nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale również te proste, dzięki którym można wykonać skuteczne zabiegi. Jednym z takich urządzeń jest wapozon.

Wapozon do gabinetu kosmetycznego

Wapozon to urządzenie wytwarzające parę wodną, która działa oczyszczająco, rozpulchniając i zmiękczając górną warstwę skóry. To właśnie dzięki temu następnie można przeprowadzić różnego rodzaju zabiegi, na przykład manualne oczyszczanie skóry.

Jeśli na skórze twarzy, dekoltu lub pleców znajdują się szpecące wągry, które często pojawiają się na przykład u osób mających problemy ze skórą trądzikową lub tłustą, wapozon sprawdzi się idealnie. Pozwoli rozmiękczyć skórę, tak by kosmetyczka następnie mogła usunąć zaskórniki i wągry manualnie.

Dobry wapozon do gabinetu

Podczas działania pary wodnej na skórę nie tylko zmiękcza się jej górną warstwę, ale też pobudza się ją do samodzielnego oczyszczania się. Ciepło działa na wzmożenie krążenia krwi, co pozwala na usuwanie toksyn.

Po użyciu wapozonu można przystąpić do kolejnych kroków różnych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Cera jest przygotowana na przykład do nałożenia kosmetyków odżywczych, maseczek, serum. Dobry wapozon to zatem to podstawa wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Można zdecydować się również na wersję przenośną, mobilną, która będzie jak znalazł wtedy, gdy dojeżdża się ze swoimi usługami do klientów.

Wapozon do aromaterapii

Sesje aromaterapii, podczas których można naprawdę dogłębnie się zrelaksować i odpocząć, są coraz bardziej popularne i lubiane przez klientki. Gdy używa się wapozonu, można właśnie zastosować dodatkowo olejki naturalne eteryczne

Olejki, które działają leczniczo na skórę, na przykład regulują wydzielanie sebum, pozytywnie wpływają na pracę gruczołów łojowych, to świetna opcja. Warto o tym pamiętać i stosować je właśnie podczas korzystania z wapozonu. Dzięki temu zwykłe oczyszczanie skóry stanie się niezwykle relaksującym i przyjemnym zabiegiem kosmetycznym, dającym tak wiele pozytywów dla skóry.

Wapozon dostępny jest w oferciebeautysystem.pl.