Skip to content Skip to footer

W trosce o butelki

Niezależnie od kraju, województwa czy też gminy, podczas transportu może wydarzyć się wiele nieprzewidzianych zdarzeń. Szklane opakowania, które są przewożone mogłyby ulec uszkodzeniu i narazić firmę na straty. Tradycyjna skrzynka do piwa w dużym stopniu ogranicza ten problem i sprawia, że dostarczanie produktów staje się dużo bardziej bezpieczne.

Skrzynki na piwo

Butelki szklane najłatwiej przewozić w dedykowanych dla nich opakowaniach. Skrzynka do piwa lub innych butelek o podobnych kształtach posiada gniazda. Są one odgrodzone od siebie cienką warstwą plastiku, a dzięki temu butelki nie obijają się wzajemnie. Nie ma więc ryzyka, że na wybojach w drodze dojdzie do zniszczeń.

Krata na piwo jest wielokrotnego użytku, dzięki temu nie ma potrzeby inwestowania w nowe za każdym razem. Są one zwracane do producenta napoju wraz z butelkami, które klienci zwrócili za kaucją. Taki obieg sprawia, że zarówno puste, opróżnione butelki mogą bezpiecznie wrócić, a i pełne trafiają nienaruszone na półki sklepowe.

Pełna personalizacja

Dla dużych koncernów, jak i tych mniejszych ważna jest reklama. Skrzynki na piwo często ustawiane są w widocznych miejscach podczas imprez masowych. Dzięki temu każdy przechodzień zwróci uwagę na logo firmy.

Krata na piwo może być również dostosowana do wymagań kompanii. Zarówno kształt jak i kolory mogą być odpowiednio dobrane. W niektórych przypadkach butelki są częściowo odkryte, dzięki czemu widać zarówno logo producenta umieszczone na skrzynce, jak i charakterystyczny dla danej marki kształt i kolor butelek. Dzięki temu produkt staje się wyjątkowo charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny.

Ciężko jest zaistnieć na rynku browarniczym. Firm produkujących piwa różnych marek według zaleceń pomysłodawcy istnieje naprawdę dużo. Żeby zwiększyć swoje szanse na tym niełatwym gruncie trzeba zadbać o dobrą reklamę. Skrzynki na piwo są dobrym początkiem. Dodatkową zaletą takiej reklamy jest fakt, że nie trzeba za nią dodatkowo płacić. Jeśli w jakimś miejscu pojawi się ten napój to pojawią i skrzynki. Spełniają się podczas transportu zapewniając bezpieczeństwo oraz są użyteczne przy magazynowaniu. Proste skrzynki, które mają tak wiele rozwiązań i możliwości dostosowania.