Skip to content Skip to footer

Ulubione perfumy kobiet sławnych i bogatych

Sławne i bogate pachną znajomo, bo flakoniki z kompozycjami zapachowymi, które stoją na ich toaletkach, kupisz bez problemu w drogerii za rogiem. Po jakie perfumy sięgają spoglądające na nas z ekranu i nieschodzące z pierwszych szpalt gazet kobiety?

Kate Middleton, księżna Cambridge

W dniu swojego ślubu pełna uroku przyszła księżna zdecydowała się na White Gardenia Petals od Illuminum, na które składają się biała lilia i konwalia osadzone na bazie zmysłowej ambry. Minęło parę lat i choć sama księżna niewiele się zmieniła to jej perfumy, owszem. Dziś jej pierwszym wyborem pozostaje Jo Malone Orange Blossom, czyli lekkość i świeżość zakwitających kwiatów pomarańczy i bzu.

Meghan Markle

Najpiękniejsze perfumy damskie według Meghan? Ta silna kobieta niewątpliwie zna się na perfumach i robi z nich dobry użytek. W ciągu dnia pozostaje wierna Wild Bluebell i Wood Sage & Sea Salt od Jo Malone, a na specjalne okazje wybiera Bvlgari Blv II, na zmianę z Oribe’s Côte d’Azur.

Adele

Adele jest gwiazdą pierwszej wielkości i mało kto o niej nie słyszał. Jej mocny, prawdziwie hipnotyzujący głos, który zachwyca fanów na całym świecie, zdradza jej silną, bezkompromisową osobowość. Adele wybrała dla siebie Hypnotic Poison od Diora, czyli ciepłą wanilię w połączeniu tuberozą, konwalią i zmysłowym piżmem.

Scarlett Johansson

Od czasu, gdy jeszcze jako dziecko zagrała u boku Roberta Redforda w „Zaklinaczu koni” (1998), jej błyskotliwa kariera tylko nabierała rozpędu. Ta mająca polskie korzenie urodziwa aktorka pojawiła się w kampaniach reklamowych Calvina Kleina, L’Oréal i Dolce & Gabbana, czyli u największych tego świata. Jak zdradziła w wywiadzie, ma słabość do róży, ale nie znosi nadmiaru słodyczy. Mary Chess Tuberose, Dolce & Gabbana The One i Calvin Klein Eternity Moment to, jej zdaniem najpiękniejsze perfumy damskie.

Victoria Beckham

Była piosenkarka, dla wielu po prostu żona Davida zyskała uznanie na Wyspach jako ikona stylu. Jak pachnie ta elegancka kobieta? Oczywiście, szykownie, chociaż jej wybór może zaskakiwać, bo postawiła na stosunkowo mało znany, orientalno-kwiatowy Room Service od Vilhelm Parfumerie.

Najpiękniejsze perfumy damskie dla ciebie

Wybierając zapach dla siebie, nie spiesz się. Pamiętaj, aby nigdy nie próbować więcej, niż czterech kompozycji kwiatowych za jednym podejściem. Co ważne, perfumy powinny mieć kontakt z twoją skórą, najlepiej w okolicy nadgarstka, czy w zagięciu łokcia, bo przecież na każdym będą pachnieć inaczej. I odczekaj kilka godzin, aby sprawdzić, jak się zmieniają wraz z upływem czasu.