Skip to content Skip to footer

Trendy w damskiej modzie na jesień i zima 2018/2019

Chyba nic nie zmienia się tak szybko jak damska moda. Sklep dla kobiet, w którym nadąża się za aktualnymi trendami, to miejsce uwielbiane przez przedstawicielki płci pięknej. W końcu pośród pań naprawdę wiele jest łowczyń najnowszych trendów, a chociaż klasyka jest zawsze w cenie, nic tak nie działa odświeżająco na garderobę, jak kilka nowości. Co jest wyjątkowo hot w tym roku? Jakie zakupy warto poczynić jeszcze na obecną jesień, a także na zbliżającą się zimę?

Moda kobieca na jesień i zimę tego sezonu

Jak zwykle w sklepach dla kobiet mnóstwo jest o tej porze roku rzeczy w kratę. Kratka to absolutnie jesienny print, rzeczy w kratkę zawsze świetnie sprzedają się już od września, bo panie po prostu uwielbiają jej przytulność i wyrazistość. Modne są różne kolory kratek, Jednak im bliżej świąt, większą popularnością cieszą się ubrania w kratkę w kolorze czerwonym lub zielonym. Tak też jest i w tym roku. Jeżeli dla kogoś kratka jest atrakcyjna tylko w okolicach Bożego Narodzenia, można kupić sobie chociażby piżamę w ten deseń. Modny sklep dla kobiet z bielizną nocną to również świetne miejsce, do którego można wybrać się po prezenty na święta.

Wzory zwierzęce

W tym roku chyba każdy sklep dla kobiet oferuje coś we wzory zwierzęce. Zwierzęce desenie rodem z grzbietu pantery czy ocelota, a także wzór skóry węża, to najbardziej gorący hit sezonu. Warto zatem kupić sobie jakąś rzecz w taki deseń, bo przecież miłośniczek panterki nie brakuje, a naprawdę nie zawsze ten wzór jest tak mile widziany. Trzeba jednak przyznać, że moda kobieca lubi spektakularne powroty, dlatego co kilka lat panterka wraca do łask. Właśnie tak stało się w tym roku, naokoło królują spódnice i sukienki w panterkę. Jeżeli dla kogoś ten wzór jest trochę zbyt mocno ostentacyjny i wyrazisty, dobrym pomysłem będzie zakupienie na przykład szala lub rękawiczek w panterkę. Takie dodatki potrafią ożywić każdą stylizację.

Coś dla miłośników klasyki

Miłośniczki klasyki i ponadczasowych wzorów i modeli ubrań, z pewnością również znajdą coś dla siebie. W sklepach dla kobiet jest coraz więcej ubrań doskonałej jakości, takich jak na przykład swetry z kaszmiru. To poważna inwestycja, bo niektóre z tych swetrów mogą kosztować nawet kilkaset złotych, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji i prawidłowym sposobie prania, taki sweter można użytkować kilka lub kilkanaście lat. Dobrze wiedzieć o tym, że projektanci marek modowych zwracają uwagę również na potrzeby klientach ceniących klasykę. A zatem we współczesnych sklepach jest po prostu wszystko, id gorących hitów na jeden sezon, do najbardziej klasycznych i ponadczasowych modeli ubrań.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://ladysu.pl/