Skip to content Skip to footer

Trafione prezenty na różne okazje

Pamiątka chrztu, prezent dla młodej pary, czy upominek dla pracownika przechodzącego na emeryturę… Jest tak wiele okazji, które wymagają nie lada pomysłowości, by zadowolić obdarowywanych. Na szczęście z pomocą przychodzą firmy, specjalizujące się w sprzedaży skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb prezentów.

Dyplom na prezent

Prostym i miłym upominkiem jest dyplom. Może posłużyć jako podziękowanie dla zasłużonej księgowej, która po 20 latach pracy przechodzi na emeryturę. Z pewnością będzie lepszą pamiątką niż wiązanka kwiatów. Zawieszona na ścianie, przypomni o chwilach spędzonych w pracy.

Dyplom sprawdzi się także jako pamiątka chrztu, czy komunii. Oprawiony w ramki, może stanowić dekorację ścienną, niezależnie od tego czy otrzyma go dziecko, czy jego rodzice chrzestni.

Tabliczki okolicznościowe

Wśród prezentów na różne okazje, ciekawą propozycja są tabliczki okolicznościowe. Cieszą się dużą popularnością, ponieważ można je wykorzystać na wiele sposobów. Zacząwszy od popularnych: „Just married”, czy „Już po chłopie”, które sprawdzą się jako prezent na wesele, poprzez zindywidualizowane tabliczki typu pamiątka chrztu, czy komunii, z imieniem i datą, aż po zabawne napisy, które zamieścić można na biurkach współpracowników w korporacji.

Tabliczki są uroczym prezentem na różne okazje, nie kosztują wiele, a mogą sprawić ogrom radości. Są lubiane przez dzieci, młodzież i dorosłych. Zawiesimy je na lodówce, drzwiach, czy postawimy na biurku. Możemy skorzystać z gotowych wzorów, lub zamówić personalizację.

Inne prezenty na różne okazje

Tabliczki i dyplomy to nie wszystko. Ciekawym prezentem są obrazy w ramach, gdzie wkleja się zdjęcie znajomych osób w okładkę popularnej gazety. Taki prezent sprawi, że obdarowany poczuje się jak prawdziwy celebryta. Ponadto producenci gadżetów prześcigają się w pomysłach propozycji ciekawych prezentów. Możemy zamawiać spersonalizowane kalendarze, obrazy na płótnie, portfele, ręczniki, kieliszki, filiżanki, karafki na nalewki, deski do krojenia, a nawet kuchenne fartuszki. Wszystkie te prezenty są przydatne, a wygrawerowany, lub nadrukowany napis sprawi, że sprawdzą się jako pamiątka chrztu, wesela, rocznicy ślubu, czy jubileuszu pracowniczego.

Pamiątka chrztu znajdziesz w ofercie Gastrosilesia.pl.