Skip to content Skip to footer

Stohovatelné přepravky od Schoeller Allibert

Schoeller Allibert to obecnie jeden z czołowych producentów pojemników plastikowych, skrzyń oraz skrzyniopalet idealnych do transportu oraz przechowywania towarów. Na czeskim rynku stohovatelné přepravky ich produkcji cieszą się wyjątkową popularnością. Jak dokładniej prezentują się ich zalety?

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Przede wszystkim warto powiedzieć, że marka Schoeller Allibert specjalny nacisk kładzie na bezpieczeństwo. Nie chodzi tu tylko i wyłącznie o bezpieczeństwo towaru, choć oczywiście jest to bardzo istotne, lecz również o bezpieczeństwo pracowników.

W tym celu stohovatelné přepravky mają zamontowane specjalne spody antypoślizgowe. Ponadto są one tak skonstruowane, że pasują wzajemnie do siebie i lekko na siebie zachodzą, wzajemnie się w ten sposób zabezpieczając.

Wysoka jakość

Oczywiście trzeba także mieć na uwadze to, że na czeskim rynku stohovatelné přepravky od Schoeller Allibert uchodzą za naprawdę wysokiej klasy skrzynie i pojemniki. Niektórzy powiedzą zapewne w tym momencie, że przecież nie ma specjalnie znaczenia, czy coś jest wysokiej jakości i że taniej jest kupić zwykłe skrzynie. Być może w pierwszym momencie jest to i bardziej ekonomiczne wyjście, jednak takie skrzynie w taniej wersji szybko się psują, często powodując także przy okazji uszkodzenie towaru.

Oszczędność przestrzeni

Prawie każdy kiedyś miał do czynienia z tak nieprofesjonalnie załadowanym transportem czy magazynem, że gdyby pomyśleć albo użyć wysokie jakości stohovatelnych přepravek to może i by nie trzeba było wysyłać drugiego transportu albo budować dodatkowego magazynu, co oczywiście pomogłoby w znaczący sposób zmniejszyć poniesione koszty. Takie stohovatelné přepravky od Schoeller Allibert są właśnie tak skonstruowane, że idealnie wpasowują się w standardowe ciężarówki transportowe i w magazyny oszczędzając naprawdę wiele funduszy.

Wygoda

Na sam koniec warto jeszcze podkreślić, że na czeskim rynku stohovatelné přepravky od Schoeller Allibert cenione są także za wyjątkową wygodę i komfort podczas pracy z nimi.

Podsumowując – niewątpliwie warto inwestować w Schoeller Allibert. Tym bardziej, że jest to marka mająca swoją siedzibę zarówno w Polsce, jak i w Czechach oraz w wielu innych krajach, dzięki czemu nie będziemy mieć absolutnie żadnego problemu z zaopatrywaniem się w jej produkty.