Skip to content Skip to footer

Personalizowane prezenty na rocznicę ślubu

Dwoje obcych ludzi łączy się w jedność tworząc parę na dobre i złe. Miłość należy zawsze celebrować we dwoje lub w gronie najbliższych. Jubileusze małżeńskie to okazja do podarowania personalizowanych prezentów wywołujących pozytywne emocje.

Dyplom

Każdemu dyplom kojarzy się z gratulacjami i nagrodą. Ładnie wykonany dyplom okolicznościowy może być ciekawym prezentem dla jubilatów. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą wręczyć małżonkom coś co wywoła na ich twarzy uśmiech i będzie pamiątką na kolejne lata. Taki prezent na rocznicę ślubu jest uniwersalny i można go podarować zarówno dziadkom, jak i znajomym.

Dyplomy to nie tylko kartka papieru z listem gratulacyjnym lub życzeniami, które można oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. Nietuzinkowe mogą okazać się dyplomy drewniane z kolorowym nadrukiem lub z blaszaną tabliczką, na której zapisane zostały życzenia. Osoby bardziej wymagające mogą zachwycić się dyplomami wykonanymi z tworzywa sztucznego lub szkła. Można je postawić na honorowym miejscu by cieszyły oko.

Pamiątkowe tabliczki

Tabliczka pamiątkowa to sposób na wyrażenie swojego uznania za wiele lat pożycia małżeńskiego. Najczęściej wręczane są z okazji srebrnych, złotych lub diamentowych godów przez burmistrzów czy prezydentów miasta, którzy chcą pogratulować wytrwałym małżonkom.

Wspomniane tabliczki są różnych rozmiarów. Można umieścić na nich krótką dedykację lub wzruszające życzenia. Takie tabliczki mogą być alternatywą dla standardowych kartek okolicznościowych, które wręczane są z okazji jubileuszy. Choć wydają się prostym prezentem można je umocować na eleganckiej drewnianej desce co doda tabliczce uroku.

Medale i statuetki

Symbolicznym prezentem dla małżonków mogą być medale i statuetki okolicznościowe. Są dopełnieniem prezentu na każdą rocznicę ślubu, choć najlepiej sprawdzą się jako prezent na rocznicę ślubu złotą lub diamentową jako wyrazy uznania.

Medale są pozłacane i zawieszane na różnokolorowycch tasiekach. Miejsca na personalizowanych grawer jest niewiele dlatego najczęściej umieszcza się na nich liczbę odnoszącą się do aktualnej rocznicy ślubu.

Statuetki także są pozłacane i przypominają najczęściej słynnego Oscara. Ustawione są na podstawce, która pozwala stabilnie stać. Najczęściej na podstawie umieszcza się tabliczkę z krótkimi życzeniami dla małżonków.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Grawernia.pl