Skip to content Skip to footer

Paintball – idealny pomysł na prezent

Pola paintballowe z roku na rok zyskują na popularności. Wiele osób spędza na nich wiele godzin w weekendy, wakacje czy ferie. Mile widziane są tu całe grupy, rodziny, a także firmy, które często organizują na nich spotkania mające zbliżyć do siebie pracowników. Mimo iż wiele osób obawia się, czy da rade uczestniczyć w tej grze to po otrzymaniu karabinka zamieniają się w prawdziwego wojownika.

Paintball Śląskie

Jest to dobre rozwiązanie dla każdego, kto dopiero chce zacząć przygodę z mocnym sportem, wymagającym kondycji, sprytu oraz rozeznania w terenie. Po ubraniu specjalnego kombinezonu, okularów i sprzętu, należy udać się na pole, na którym będzie toczyć się cała gra. Gra trwa od 40 minut do godziny. Nie ma się czego obawiać, gdyż cały czas nad jej przebiegiem czuwają instruktorzy, którzy wszystko koordynują oraz w razie potrzeby służą pomocą.

Pola paintballowe i ich scenariusze gry

Przed rozpoczęciem gry, drużyny mogą wybrać scenariusz gry, co znacznie uatrakcyjnia daną rozgrywkę. Jednym ze scenariuszy jest zdobywanie flagi przeciwnika. Polega to na tym, że każda drużyna posiada swoją flagę, a za zwycięzcę uważa się tą drużynę, której uda się zdobyć flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy. Paintball w Rybniku posiada także inny scenariusz gry. Blach Jack to scenariusz podobny do flagi, lecz zawodnicy wyposażeni są tylko w 21 kulek. To sprawia, że trzeba mieć odpowiednią taktykę na grę oraz spore umiejętności.

Dla kogo jest paintball w Rybniku?

Paintball w Rybniku należy do sportów ekstremalnych, dlatego jego uczestnicy muszą wykazywać się ogromną odwagą, spokojem i ostrożnością. Zawsze należy dokładnie postępować z instrukcjami wydawanymi przez instruktora oraz bezwzględnie stosować się do wskazówek, które zostaną przekazane przed grą. Tylko gra zgodna z podstawowymi zasadami BHP jest bezpieczna i dozwolona. Osoby z problemami z krążeniem lub sercem nie powinny tego próbować. Jeżeli nic z powyższych nam nie dolega, jesteśmy żądni wrażeń i adrenaliny to warto spróbować. Paintball śląskie zdecydowanie uzależnia.

Ceny

Ceny gry wahają się od około 50 do 100 zł za osobę. Wszelki ubiór i wszystko, co nam potrzebne – otrzymamy na miejscu. Sport ten cieszy się coraz większą popularnością, dlatego jeśli nie mieliśmy z nim wcześniej do czynienia warto się jemu bliżej przyjrzeć. Gwarantuje on taką dawkę emocji, którą nie można porównać z żadnym innym sportem.