Skip to content Skip to footer

Organizacja urodzin dla dzieci w salach zabaw

Nadchodzi ten wielki dzień. Urodziny naszego dziecka. Wyjątkowa okazja, gdy szkrab czeka na prezenty i gości oraz rozpiera go duma z wchodzenia w kolejny etap „dziecięcej dorosłości”. A nam zaczyna pękać głowa, gdy nasze dziecko po kolei wymienia „tłum” kolegów i koleżanek, których nie może zabraknąć na imprezie urodzinowej. Rozglądamy się po naszym mieszkanku i myślimy sobie, że pomysł świetny, ale gdzie się pomieszczą wszyscy goście spragnieni doskonałej zabawy?

Urodziny dla dzieci w salach zabaw

W tym momencie warto rozważyć organizację urodzin dla przedszkolnych przyjaciół w sali zabaw. Oferta jest obecnie bardzo bogata, gdyż w każdym większym mieście przedsiębiorcy prześcigają się w ofercie skierowanej ku najmłodszym. Baseny z piłkami, zjeżdżalnie, ruchome pojazdy, tory przeszkód… można wymieniać bez końca atrakcje dostępne dla najmłodszych. Urodziny dla dzieci w sali zabaw będą niezapomnianym przeżyciem, kiedy dorośli mogą spokojnie usiąść przy stoliku i napić się kawy oraz zjeść kawałek pysznego ciasta. Grupa szalejących dzieciaków będzie miała w tym momencie zorganizowaną zabawę przez profesjonalny zespół animatorów, który zadba, aby emocji nie zabrakło. Nam pozostaje wybrać smak i wygląd tortu, rodzaj napoi i przysmaków, które mają być serwowane oraz wszystkie dostępne zabawy. Może to być malowanie twarzy, animacje z chustą, pokaz magicznych sztuczek… Wszystko zależy od danej sali zabaw i naszego wyboru.

Najlepsze zabawy urodzinowe

Takie rozwiązanie pozwoli dzieciom się socjalizować, a my unikniemy długotrwałego sprzątania po przejściu nawałnicy, jaką niewątpliwie jest grupa kilkunastu małych przedszkolaków szalejących w naszym domu. Nie musimy w tym momencie martwić się o zaproszenia na urodziny, gdyż te zostaną dostarczone przez salę zabaw. Nasza rola ogranicza się do dostarczenia listy zaproszonych gości i… delektowania się miłym wieczorem i wolnym czasem wraz z innymi dorosłymi. Jest to obecnie bardzo popularna forma organizowania urodzin dla dzieci w wieku przedszkolnym. Z pewnością będzie to impreza, która zostanie zapamiętana przez dzieciaki, a nam pozwoli ten czas spędzić ze znacznie mniejszym wysiłkiem niż w przypadku samodzielnej organizacji przyjęcia.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.