Skip to content Skip to footer

Nie czekaj – zwalcz cellulit już dziś!

Cellulit nie jest zmorą tylko osób starszych. Wiele badań mówi że ponad 80% kobiet po 25 roku życia zmaga się z cellulitem, ale jego problem dotyka nawet młodziutkich dziewczyn, nastolatek. Cellulit nie występuje tylko u osób z nadwagą, zmagają się z nim nawet szczupłe osoby. Występuje on nawet u osób, które na co dzień mają bardzo dużo ruchu i stosują się do zbilansowanej diety. W takim razie jak poradzić sobie z tym niechcianym przez wszystkich problemem?

Jak powstaje cellulit?

Na powstawanie cellulitu ma wpływ bardzo wiele czynników. Głównie możemy tutaj uwzględnić czynniki genetyczne (czyli coś zupełnie od nas niezależnego), ale wpływ ma również dieta bogata w tłuszcze i cukry oraz hormony. Regularne ćwiczenia fizyczne, prawidłowa dieta oraz picie dużej ilości wody pomagają w niewielkim stopniu zredukować cellulit, niestety stosowanie się do tych zaleceń nie zawsze pomaga w 100%. W takiej sytuacji na pomoc przychodzą nam zabiegi antycellulitowe.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską to chyba jedna z najstarszych terapii, która wykorzystuje tradycyjne leczenie podciśnieniem. Wskazaniem do tego typu masażu jest nie tylko nadmierny cellulit, ale również obrzęki oraz obolałe mięśnie. Masaż bańką chińską redukuje cellulit, pobudza krążenie, udrażnia naczynia limfatyczne. Jest to w 100% bezpieczna metoda, bezinwazyjna i naturalna. Stosowanie tego zabiegu antycellulitowego z regularnością 2-3 razy w tygodniu przynosi zamierzone efekty, a dodatkowo relaksuje i poprawia elastyczność skóry.

Fale radiowe na ciało

Jeśli możemy pozbyć się cellulitu, a jednocześnie ujędrnić skórę, wymodelować sylwetkę i pozbyć się rozstępów to dlaczego by z tego właśnie nie skorzystać? Zastosowanie fal radiowych gwarantuje właśnie wszystkie powyższe efekty. Niektóre zabiegi antycellulitowe charakteryzują się inwazyjnością, ale nie ten! Zastosowanie fali radiowych na ciało to zupełnie bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który jest stworzony dla osób w każdym wieku, nawet tych z wrażliwą skórą. Widoczne efekty są już po kilku zabiegach. Szybko zauważyć można takie efekty jak: zregenerowanie skóry, przyspieszenie redukcji cellulitu, redukcję obrzęków oraz tkanki tłuszczowej i ujędrnienie zwiotczałej skóry. Osoby korzystające z zabiegu chwalą go za skuteczność i bezinwazyjność, wiele osób zalicza zabieg do przyjemnych. Zaleca się wykonanie minimum 12 zabiegów, najlepiej 2-3 razy w tygodniu. Tylko regularne stosowanie fal radiowych przyniesie zamierzone efekty. Najlepiej jest oczywiście indywidualnie określić liczbę i częstotliwość zabiegów, w celu zagwarantowania zadowalających efektów.