Skip to content Skip to footer

Jak odzyskać piękny uśmiech?

Piękny uśmiech to nasza najlepsza wizytówka. Niestety, problemy związane ze stanem naszych zębów oraz ubytki w jamie sprawiają,że uśmiechamy się rzadziej. Co robić, by zepsute zęby przestały być przyczyną kompleksów?

Korony z porcelany

Jednym z ciekawszych sposobów na odzyskanie pięknego uśmiechu są korony porcelanowe katowice to wiele gabinetów, w których dentyści przygotowują zniszczone zęby do nałożenia takich koron. Sam zabieg nie jest zbyt trudny. Tam, gdzie ząb został ułamany lub częściowo zniszczony przez próchnicę, tam jego pozostałość jest szlifowana w odpowiedni sposób, a na taki kikut nakłada się kieszonkę z porcelany. Dla kogo najlepszym rozwiązaniem będą korony porcelanowe Katowice oferują taki zabieg przede wszystkim tym osobom, dla których ważny jest piękny wygląd.

A może korony ceramiczne?

Drugim rozwiązaniem dla osób z ułamanymi lub zepsutymi zębami są korony ceramiczne Katowice kuszą ciekawymi propozycjami, a że korony takie mają wiele zalet, ich popularność wzrasta z każdym rokiem. Wiadomo, że istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na korony ceramiczne Katowice są jednym z tych miast, z których z takich koron najchętniej korzystają osoby dbające o estetykę oraz o swe zdrowie. Takie korony wykonane są z materiały, który nie sprawia problemów alergikom, a że prezentuje się on bardzo dobrze, stanowi cenne wsparcie dla wszystkich osób troszczących się o swój wygląd.

Co warto wiedzieć o implantach?

Kolejnym sposobem radzenia sobie z ubytkami w jamie ustnej są implanty cyrkonowe Katowice to miasto, w którym ten rodzaj implantów zębowych już dawno zyskał przewagę nad implantami tytanowymi. Dlaczego? Jednym z powodów jest przystępna cena, bardziej atrakcyjny wygląd oraz mniej skomplikowany proces zakładania implantu. Warto też docenić tego typu implanty za ich trwałość oraz naturalny wygląd, dzięki czemu można z nich korzystać zarówno w przypadku przednich zębów, jak i tych,które znajdują się z tyłu jamy ustnej. Czym jeszcze takie implanty zapewniły sobie popularność? Odpornością na działanie kwaśnych substancji oraz tym, iż są one całkowicie bezpieczne nawet dla tych osób, które walczą z różnego rodzaju alergiami.

Sposobów na uzupełnienie ubytków w jamie ustnej jest coraz więcej. Wśród tych najbardziej popularnych rozwiązań znajdują się korony stomatologiczne oraz implanty cyrkonowe Katowice mają w tym zakresie bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu każdy z nas znajdzie takie rozwiązanie, które pozwoli mu odzyskać piękny wygląd i cieszyć się wspaniałym uśmiechem.