Skip to content Skip to footer

Lipoliza – zastosowanie i efekty

Lato to pora roku, gdy chodzimy w delikatnych sukienkach, kusych bluzkach i prześwitujących tkaninach. Nie każda kobieta czuje się z tym dobrze. Jaki zabieg wybrać, by idealnie wymodelować sylwetkę?

Idealna sylwetka bez bólu?

Czemu nie! Nie każdy zabieg, który ma za zadanie zredukować tkankę tłuszczową jest inwazyjny, bolesny i ma skutki uboczne.

Lipoliza, bo o niej mowa, jest zabiegiem, który nie pozostawia śladów na skórze. Nie ma siniaków, które znikają dopiero po kilku tygodniach. Nie jest również bolesny. W trakcie zabiegu nie jest wykorzystywane znieczulenie.

Lipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym. Do usunięcia tkanki tłuszczowej są wykorzystywane urządzenia https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/, które bazują na wysokiej lub niskiej temperaturze, która rozbija tkankę tłuszczową.

Jak działa lipoliza?

Lipoliza to zabieg, do którego wykorzystywana może być bardzo niska temperatura. Tkanka tłuszczowa jest wymrażana. Jednocześnie urządzenie zasysa skórę, co pozwala na zredukowanie nadmiaru skóry, która często jest problemem osób, które tracą nadprogramowe kilogramy.

Innym rodzajem lipolizy jest wykorzystanie wysokiej temperatury. Urządzenia do lipolizy podgrzewają tkankę tłuszczowa, która następnie wydalana jest w naturalnych procesach metabolicznych.

Jakie partie ciała można zredukować dzięki lipolizie?

Lipoliza jest zabiegiem, który nie jest przeznaczony dla osób z dużą nadwagą. Jet to zabieg, dzięki któremu można usunąć mniejsze niedoskonałości.

Urządzenia do lipolizy https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/ można wykorzystać, by usunąć nadmierną tkankę tłuszczową na brzuchu, biodrach czy pupie. Warto również usunąć boczki, które są problemem wielu pań. Można również wymodelować uda.

Równie często kobiety są niezadowolone z wyglądu swoich rąk. Najczęściej problemem jest zwisająca skóra, która z upływem lat, robi się wiotka. Lipoliza również ten problem jest w stanie zminimalizować.

Urządzenia do lipolizy mają wymienne główki. Dzięki temu sprawdzają się również na małych partiach ciała. Zabiegowi można poddać również twarz. Można usunąć drugi podbródek, co pomoże wyostrzyć rysy twarzy.