Skip to content Skip to footer

Kubki papierowe do kawy jako nośnik reklamowy

Branża gastronomiczna w naszym kraju rozbudowuje się w ostatnich latach w ogromnym tempie. Tak duża konkurencja sprawia, że początkującym lokalom trudno jest się wyróżnić spośród innych. Szukają więc różnych sposobów, które nie tylko miałyby poprawić jakość świadczonych usług, ale również mogłyby skutecznie wpłynąć na efektywną promocję ich lokalu.

Oryginalne kubki papierowe do kawy – najlepsza reklama lokalu

Najważniejsze jest zainteresowanie, a potem zadowolenie klienta. Trzeba więc zacząć od tego pierwszego. Jak wiadomo, dobra reklama jest najlepszym sposobem na wzbudzenie zainteresowania. Oczywiście jest wiele metod promocji własnej firmy, ale w przypadku lokalu gastronomicznego bardzo dobrym pomysłem wydają się być oryginalne kubki papierowe do kawy. Zwłaszcza takie z nadrukiem są świetnym nośnikiem reklamowym. Na kubkach bowiem z powodzeniem można umieścić krótkie slogany czy hasła reklamowe, przekazać swoją misję, a nawet umieścić historię działalności. W każdym razie kubki powinny się prezentować w sposób charakterystyczny dla firmy, aby klient mógł je łatwo połączyć z danym lokalem. Szczególną rolę w tym wypadku odegrają kubki do kawy na wynos, dlatego o nie trzeba zadbać szczególnie. Piękna grafika, kolorystyka i wykończenie sprawią, że klient dobrze zapamięta lokal, a nawet zachowa kubek.

Kubki do kawy na wynos, ale jakie?

Wybierając kubki papierowe do kawy na wynos, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Muszą być wytrzymałe i najlepiej wykonane z solidnego tworzywa. Warto unikać jednowarstwowych, które dla gorących napojów mogą okazać się zbyt słabe. Dwuwarstwowe na pewno się sprawdzą. Takie kubki z ciekawą grafiką są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również bardzo praktyczne i wygodne.

Ekologiczne kubki papierowe

Obecnie coraz częściej używa się ekologicznych kubków papierowych z logo lub innym nadrukiem, które doskonale sprawdzają się nie tylko jako kubki do kawy na wynos. Można w nich spokojnie podać nawet zupę lub deser. Z powodzeniem zastąpią naczynia szklane, plastikowe czy ceramiczne. I chociaż jeszcze do niedawna przeważały kubki wykonane z plastiku, teraz zdecydowanie częściej wykonuje się je z biodegradowalnych materiałów, takich jak papier. Ogromną zaletą takich kubków jest nie tylko to, że są przyjazne środowisku, ale również ich termoizolacyjność.