Skip to content Skip to footer

Jak unowocześnić kabinę prysznicową?

Klienci są w tym momencie bardzo wymagający, dlatego też nawet od zwykłych kabin prysznicowych oczekują czegoś więcej niż dotychczas. Chcą, by to one gwarantowały im maksymalny komfort i uprzyjemniały chwile poświęcane na kąpiel. A czy kabiny prysznicowe z hydromasażem sprostają tym wymaganiom, czy może zrobią to kabiny wyposażone w inne gadżety?

Kabiny z panelami sterującymi

W tym momencie w sklepach z armaturą łazienkową pojawiają się już gotowe kabiny prysznicowe z wbudowanymi w konstrukcję panelami sterującymi. Pokryte całą gamą porozmieszczanych na nich przycisków mogą służyć do różnych celów. Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków, aby wywołać zupełnie inny efekt.

Zintegrowany z kabiną panel nie musi jednak służyć tylko do korzystania z hydromasażu. Często wbudowuje się też w niego radio. Konstrukcja z takimi dodatkami zdecydowanie umila chwile spędzone pod prysznicem.

Oddzielne panele do kabin

Co jednak zrobić, jeżeli w łazience zamontowano już jakąś kabinę prysznicową i niestety nie jest to nowoczesna kabina prysznicowa z hydromasażem? W takiej sytuacji zawsze można uzupełnić stary brodzik samym sterującym panelem. Taka opcja rzeczywiście istnieje.

W sklepach z armaturą łazienkową wybiera się po prostu oddzielne sterujące panele, upewniając się, że ten wybrany może zostać złączony z posiadaną kabiną. W przypadku tak tworzonych kabin nieraz pojawia się konieczność podłączenia ich do prądu, o czym warto pamiętać.

Kabina na lata

Widząc aktualne ceny kabin prysznicowych, niejedna osoba może nabrać skłonności do automatycznego sprawdzania tych najtańszych, które będą kosztować mniej niżeli te pięćset złotych. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Warto pamiętać o tym, że akurat kabiny prysznicowe zawsze kupuje się na lata.

Jeżeli więc komuś marzą się najnowocześniejsze Kabiny prysznicowe z hydromasażem, powinien on od razu sięgnąć po jedną z nich. Nie ma co z tym zwlekać i później ratować się dokupowanymi sterującymi panelami, które nigdy nie będą działać tak dobrze jak te od razu wmontowane w kabinę.