Skip to content Skip to footer

Dlaczego warto skorzystać z oferty efectbus?

Podróżowanie w komfortowych warunkach to świetna zabawa. Pozwala na zrelaksowanie się, w czasie kiedy kilometry same znikają pod kołami. Wspaniale jeżeli podróż można odbyć bez stresu i bez przeszkód. Najbezpieczniej jest więc skorzystać z usług profesjonalnego przewoźnika – takiego jak Efectbus.

Wygodny system rezerwacji

Przejazdy można zarezerwować na stronie http://www.efectbus.pl. Można zrobić to w pełni online, przy pomocy formularza lub skorzystać z podanego kontaktu telefonicznego. Wyjazd można zarezerwować nawet za pośrednictwem SMS-a! Czy może istnieć jakieś wygodniejsze rozwiązanie?

Szczegóły rezerwacji omawiane są mailowo lub telefonicznie. Takie rozwiązanie pozwala na ustalenie niezbędnych szczegółów wyjazdu. Rezerwację dobrze jest dodatkowo potwierdzić jeszcze na dzień przed planowanym wyjazdem. W tym momencie można także podać ilość zabieranego ze sobą bagażu.

Przejazdy organizowane są każdego dnia tygodnia i aż z 11 województw, więc z całą pewnością można znaleźć satysfakcjonujący termin wyjazdu. Busy nie poruszają się według ścisłego i sztywnego rozkładu jazdy, lecz są dostosowywane do indywidualnych potrzeb pasażerów.

Podróż z adresu na adres

To najwygodniejsze rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy planujemy wyjazd za granicę. Efektbus świadczy usługę przejazdu z adresu zamieszkania, aż pod wskazany adres w Belgii, Holandii i Niemczech.

W ten sposób, z barków pasażerów, ściągnięto sporo ciężaru. Nie ma już problemu z dojazdem na dworzec i późniejszym wałęsaniu się po obcym kraju, po to by znaleźć właściwe miejsce.

Bariera językowa przestaje być problemem. Bus zamówiony na http://www.efectbus.pl, po prostu zawozi swoich pasażerów w miejsce docelowe dla ich planów, a nie dla ogólnego rozkładu jazdy. Nie ma, więc potrzeby pytania kogokolwiek o drogę lub odczytywania skomplikowanych nazw przystanków.

Ciekawe rabaty

Firma Efectbus oferuje atrakcyjne ceny i rabaty. Warto, więc zapytać o nie w czasie składania rezerwacji. 10% za płatność z góry i 10% za zakup biletu w dwie strony? To nie lada gratka!

Osoby, które sporo podróżują do naszych zachodnich sąsiadów, mogą wyrobić sobie kartę Stałego Klienta. Dzięki zbieranym na niej pieczątką, można otrzymać, co szósty przejazd za symboliczną złotówkę. Takie rozwiązanie się opłaca!

Przewozy z Efectbus to również ciekawa oferta dla grup zorganizowanych. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na http://www.efectbus.pl i ustalić szczegółowe warunki przewozu większej grupy. Z całą pewnością będą one pozytywnym zaskoczeniem.