Skip to content Skip to footer

Dla zmysłowych pań – Salvatore Ferragamo Signorina

Idealna, radosna propozycja dla pań, które nie boją się przyciągać spojrzeń. Kwiatowo-owocowa kompozycja z pikantną nutą dodaje pewności siebie, a przy tym zapewnia optymizm na cały dzień. Salvatore Ferragamo Signorina powstał, aby umożliwić celebrowanie siebie każdego dnia – bo każdy dzień jest niezwykły i powinno się go świętować.

Szewc, na którego cześć stworzono perfumy

Salvatore Ferragamo, genialny włoski szewc i twórca marki o tej samej nazwie, zajmującej się produkcją odzieży. To na jego cześć nazwano linie perfum o niezwykłej trwałości i cudownych, nietypowych zapachach.

Marka ta szczyci się najwyższą jakością zamkniętą w cudownych, błyszczących flakonach. Stosowane przez nich substancje zapachowe są najwyższej jakości i zapewniają niezwykle naturalny, nie chemiczny zapach, który utrzymuje się na skórze przez cały dzień, od rana napełniając energią, aby wraz z upływem kolejnych godzin wyciszać się, pozostawiając delikatny zapach na wieczór.

Salvatore ferragamo signorina – trzy niezwykłe nuty zapachowe

Jak każde perfumy, także Signorina składa się z trzech niezwykłych nut zapachowych: nuty głowy, nuty serca oraz nuty bazy. Dzięki nim, zapach jest niepowtarzalny i ewoluuje w ciągu dnia, zapewniając niezwykły efekt, któremu nikt się nie oprze.

Pierwsza pojawia się nuta głowy, która utrzymuje się na skórze zaledwie kilkanaście minut. Niesamowitej połączenie porzeczki oraz pikantnego pieprzu zapewnia niezwykły efekt pobudzenia z samego rana, a każdy, kto go poczuje, z pewnością odwróci głowę.

Nuta serca to kwintesencja zapachu, pojawiająca się w kilkanaście minut po kontakcie perfum ze skórą i utrzymująca się nawet do 4 godzin. Nuta serca w Signorinie to niesamowite, kwiatowe połączenie zmysłowego jaśminu, tajemniczej róży i intensywnej piwonii. To kobiece połączenie sprawia, że panie czują się piękne i eleganckie.

Nuta baza pozostaje z kobietą przez cały dzień, stanowiąc idealną bazę dla nut głowy oraz serca. Pomysłowe i eleganckie połączenie piżmu, paczuli i słodkich, kobiecych nut sprawia, że zapach jest wyjątkowy i zapada w pamięć każdemu, kto się z nim spotkał.

Perfumy czy woda toaletowa?

Różnica między wodą toaletową oraz perfumami to nie tylko cena. Perfumy są zdecydowanie lepsza opcją dla osób, które cenią sobie ciężki i intensywne zapachy. Zawartość substancji zapachowych w perfumach może wynosić nawet 40% i są one rozpuszczone w 90% alkoholu.

Woda toaletowa natomiast to zdecydowanie delikatniejsza forma perfumowania, która zawiera maksymalnie 15% substancji zapachowych i alkohol 85%.