Skip to content Skip to footer

Deser w eleganckim wydaniu i odpowiedniej oprawie

Producenci wyposażenia kuchennego prześcigają się w projektowaniu coraz to bardziej designerskich akcesoriów i dodatków, które łączyć mają dwie cechy: funkcjonalność oraz oryginalny wygląd. Konsumenci przyznają z kolei, iż wybierając prezent dla bliskiej osoby chcą, by była to zarówno rzecz praktyczna, jak i estetyczna, mogąca służyć jako ozdoba – i tutaj ich wybór często pada na sprezentowanie komuś eleganckiego dodatku do kuchni, np. gustowne słoiczki na desery.

Przez żołądek do serca, czyli pyszny deser

Deser to z pewnością ulubiona część obiadu większości ludzi. Dlaczegóż by więc nie podarować mamie czy babci eleganckich słoiczków na desery? Ich wielką zaletą jest to, iż mogą służyć nie tylko jako fantazyjne miseczki, w którym można podać deser gościom. Słoiczki na desery świetnie sprawdzą się także jako pojemniczki do przechowywania ich w lodówce. Producenci mają do zaoferowania swoich klientom także modele posiadające szczelne zamykanie, dzięki czemu deser pozostawiony w lodówce nie przesiąknie zapachami innych produktów. Elegancko zapakowany zestaw słoiczków na desery może stanowić świetny podarunek dla kogoś, kto lubi spędzać czas w kuchni i tworzyć słodkie przekąski. Ponadto ustawione pojedynczo słoiczki będą ładną ozdobą każdej kuchennej szafki,

Multum kształtów i rodzajów słoiczków deserowych

W ofertach sklepów z wyposażeniem kuchennym, jak również tych zajmujących się sprzedażą elementów dekoracyjnych i ozdób można znaleźć mnóstwo rodzajów słoiczków na desery. Są one zróżnicowane przede wszystkim na swój kształt. Dostępne są modele:
– w kształcie prawdziwego słoika,
– w kształcie walca,
– w kształcie pucharka (te zdecydowanie najlepsze wrażenie sprawiają, gdy podaje się w nich lody),
– w kształcie sześcianu.Wielu producentów oferuje swoim klientom także naniesienie graweru na szkło – dzięki temu podarunek może być spersonalizowany i zawierać imię obdarowanej osoby.

Ceny słoiczków deserowych

Cena słoiczka deserowego jest uzależniona od kilku czynników. Najważniejszymi z nich są:

– grubość i jakość szkła, z jakiego został wykonany,
– obecność dodatkowych ozdobników (napisy, rysunki, loga itp.) oraz ich ilość,
– charakter zakupu (hurtowy lub detaliczny; z reguły bardziej opłacalne jest kupno hurtowe).

Słoiczki na desery dostępne są w ofercie Gastrosilesia.pl.