Skip to content Skip to footer

Beskidzkie noclegi Szczyrk najlepszym miejscem

Masz zamiar wybrać się do Beskidu Śląskiego, ale zastanawiasz się, czy znajdziesz dobre miejsce noclegowe, które nie wydrenuje Twojego portfela, a jednocześnie spełni wymagania dobrego odpoczynku i rekreacji? Wybierz Szczyrk apartamenty tam przygotowane cieszą się niesłabnącą popularnością z wielu powodów. Do tych najistotniejszych dla każdego turysty jest zaskakująco wysoki poziom obsługi w zestawieniu z przystępnymi cenami.

Tanie noclegi Szczyrk Wam to zapewni

Lubicie chodzić po górach, waszym celem jest Magura, Skrzyczne lub Klimczok? Idealnie! Mamy dla was noclegi Szczyrk to taka miejscowość, w której jest dosłownie wszystko, a więc doskonałe widoki, wasze ukochane góry — cele i przede wszystkim dobrze przygotowane miejsca noclegowe.

Od wielu lat noclegi w Szczyrku cieszą się dobrą sławą. Gdyby urządzono plebiscyt na medalowe noclegi szczyrk wygrałby tę konkurencję z sąsiadującymi miejscowościami. Fenomen Szczyrku polega na doskonałej organizacji i wyczuciu potrzeb klientów — turystów. Mało która miejscowość o takim kompaktowym rozmiarze proponuje tak wiele, jak Szczyrk Apartamenty dla wymagających w cenie zaskakująco niskiej, rodzinne pensjonaty, centra SPA, obiekty przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. To nie wszystko — noclegi w Szczyrku zapewnią wiele godzin pieszych wycieczek, nowoczesne trasy rowerowe i narciarskie oraz zakamarki z historycznym rysem.

Nie tylko noclegi — Szczyrk i ogrom atrakcji

Nie każdy lubi spędzać całe dnie na pieszych wycieczkach w górach. Inni kochają na nie spoglądać i zatapiać swój wzrok w wierzchołkach, ale niekoniecznie chcieliby zdobywać szczyty na piechotę. Na tych turystów czeka kolejka linowa, która jest nie tylko zwykłą przejażdżką ponad drzewami, ale i ucztą dla spragnionych widoków oczu.

Mało kto wie, że Szczyrk to miejscowość o bogatej, wielokulturowej historii. Dzisiaj jest postrzegany jako przytulne miejsce rządzone przez beskidzkich górali, tymczasem kilka wieków temu było to miejsce, w którym spotkać można było Węgrów, Austriaków, Czechów, Słowaków i wędrowców bałkańskich. Ci przybysze pozostawili niewątpliwe znaki, które mają bezpośredni wpływ nie tylko na kulturę i historię tego miejsca, ale i jego kuchnię. Noclegi w Szczyrku to także doznania kulinarne, swojskie, a jednocześnie wykwintne dla podniebienia. Po dniu pełnym wrażeń jest z kolei kołyską dla wszystkich turystów — i tych wybierających apartamenty w Szczyrku i tych stawiających na tanie noclegi w Szczyrku.