Skip to content Skip to footer

Apartamenty w Ustroniu realizujące Bon Turystyczny

Ustroń jest pięknym i malowniczym miastem, które swoimi walorami kulturowymi i rozrywkowymi przyciąga licznych turystów. Często jednak zdarza się, że goście przeglądając oferowane przez Ustroń noclegi nie są zadowoleni z poziomu pojedynczych pokojów w mieście, dlatego szukają dobrego apartamentu w przystępnej cenie. Dobrze jest skorzystać z usług ośrodka wypoczynkowego, który realizuje Bon Turystyczny oferowany polskim rodzinom wyjeżdżającym na wczasy. Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji takich ośrodków.

Apartamenty Ustroń – „Pod Słonecznym Zegarem”

Ośrodek noclegowy „Pod Słonecznym Zegarem” oferuje wspaniałe apartamenty Ustroń, które nie tylko mają dostęp do wszelkich mediów i doskonały wystrój, ale także gwarantują gościom piękny widok na góry. Co więcej klienci wynajmujący dowolny apartament ustrońskiego domu noclegowego w Ustroniu mają dostęp do darmowego parkingu i sauny. Wszystko to w połączeniu z łatwym dostępem do wszelkich szlaków turystycznych i innych ciekawych miejsc w Ustroniu. Jeśli chodzi o zapewniane przez Ustroń noclegi, to apartamenty „Pod Słonecznym Zegarem” są jednym z najlepszych wyborów dla polskich rodzin.

„Apartamenty Pod Gwiazdami”

Każdy apartament ustrońskiego domu wypoczynkowego „Apartamenty Pod Gwiazdami” jest niezwykle nowocześnie wyposażony i zapewnia gościom najwyższy standard noclegu. Apartamenty są także w pełni klimatyzowane, co na pewno pozwoli odpocząć po zwiedzaniu Ustronia w upalne dni. W ośrodku można zameldować się całkowicie bezobsługowo, a dzięki temu, że jest on położony blisko jednych z najciekawszych miejsc w mieście idealnie nadaje się dla wszystkich turystów, którzy cenią sobie każdą minutę wycieczki.

Apartamenty „Stara Kuźnia”

Ostatnia pozycja na naszej liście to ponadprzeciętnie tanie apartamenty Ustroń z doskonałym wyposażeniem. Goście mają dostęp aż do trzech sypialni, pokoju dziennego, nowoczesnej kuchni i pięknej, luksusowej łazienki. Co więcej, w salonie znajduje się elegancki kominek, a goście mają możliwość rozpalenia w nim ognia. Apartament jest stosunkowo tani, a w połączeniu z realizowanym bonem turystycznym zapewni każdej rodzinie niezapomniany pobyt w Ustroniu za grosze. Zdecydowanie warto zdecydować się na jego wybór.