Skip to content Skip to footer

Notesy – prezent i reklama w jednym

Notes to plik kartek oprawiony okładką, który służy zapisywaniu notatek/ i ważnych informacji. Z jednej strony prosta rzecz, a z drugiej może być super reklamą dla firmy lub prezentem dla bliskiej osoby.

Notesy – reklama Twojej firmy

Notes może być spersonalizowany – posiadać logo firmy z danymi kontaktowymi. Dzięki niemu możesz reklamować swój biznes. Klienci, którzy otrzymają taki upominek na pewno poczują się docenieni. Ociepli to Wasze relacje i sprawi, że klient może wypowiadać się pozytywnie na Twój temat. Stanowi to świetną reklamę.

Dostępnych jest wiele notesów ze względu na rozmiar. Najpopularniejsze Notesy występują w rozmiarach: A5, B5, A6, B4. Mniejsze są poręczniejsze i wygodniejsze. Większe idealnie sprawdzą się w biurach, kancelariach, recepcjach. Przed zamówieniem notesów, należy zastanowić się do jakiej grupy docelowej będą one skierowane. Ze względu na specyfikę ich pracy można wybrać najodpowiedniejszy gadżet. Fajnym pomysłem jest także dołączenie wizytówek.

Notesy mogą być fajnym pomysłem na prezent

To bardzo praktyczna rzecz. Fajnie jest mieć coś zawsze pod ręką, na czym można zapisać istotne informacje. Można się z nim wybrać na zakupy, zebranie w szkole czy do pracy. Dlatego każdy z nas z pewnością docenia tę formę notatnika.

Notes jest ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby lub członka rodziny. Można go zamówić na specjalne zamówienie, np. z dedykacją.

Rodzaje notesów

Wspomniano już, że notesy różnią się rozmiarem. Różnić mogą się także ilością kartek, jakością i rodzajem papieru.

Ważna jest także okładka. Może to być zwykła tekturowa, jednak na prezent powinna być z „lepszego” materiału. Ciekawym rozwiązaniem są okładki ze skóry lub tworzywa skóropodobnego. Notes z taką okładką jest bardzo elegancki i piękny. Drewno jest także często wybierane.