Skip to content Skip to footer

Tanie i efektowne prezenty dla faceta

Wiele pań ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla faceta – bez względu na to, czy ten facet będzie ich mężem, partnerem, chłopakiem, kolegą, ojcem… A jak jeszcze do tego dojdzie to, że nie mamy za dużych zasobów finansowych, to znalezienie prezentu wydaje się prawie niemożliwe… A jednak, może jest coś, co będzie świetnym prezentem dla faceta, a nie będzie drogie?

Zdjęcia i albumy

No właśnie – przede wszystkim takim wspaniałym podarunkiem może być zdjęcie. Jeśli jest to osoba nam bliska, jak mąż czy ojciec, to na pewno ucieszy się z bardzo ładnego portretu albo ze zdjęć, które będzie mógł postawić i wspomnieć nas.

Taki prezent dla faceta jest łatwy i tani w wykonaniu. Wystarczy poprosić przyjaciółkę – każdy ma choć jedną znajomą zajmującą się fotografią – pomyśleć nad odpowiednim ubiorem i scenerią i gotowe! Następnie potrzebna nam jest tylko ładna ramka czy album.

Jedzenie? Zawsze na tak!

Na pewno także bliski nam mężczyzna doceni wyjątkowy posiłek, jak przygotujemy. Chodzi przede wszystkim o to, aby było widać, że jest on naprawdę staranny, wyrafinowany, że starałyśmy się podczas jego wykonywania.

Taki posiłek jako prezent dla faceta powinien oczywiście mieć odpowiednią scenerię i ładną oprawę oraz dodatki, jak pyszne wino czy whisky.

Własnoręcznie wykonane prezenty

Brzmi to po dziecinnemu? Wcale nie! Wystarczy zastanowić się, co lubimy i potrafimy robić – może są to fotografie, może umiemy szyć, wykrawać…. Generalnie warto także zajrzeć do Internetu, dzisiaj panuje swego rodzaju moda na wszelkie rzeczy zrobione własnoręcznie, dlatego też znajdziemy naprawdę wiele blogów, filmików itp. , które będą o tym nam mówiły.

Czy taki prezent dla faceta ma sens? Oczywiście, że tak! Przede wszystkim inwestujemy w niego bardzo wiele swojego czasu i zaangażowania – nie jest to coś, co kupujemy „na odwal się” w sklepie. Dalej – takie rzeczy zrobione własnoręcznie są najczęściej bardzo przemyślane.

Co to może być? Można uczyć prosty portfel ze skóry i wygrawerować na nim imię faceta albo jego ulubiony cytat… ale może to być też coś prostszego. Ciekawym pomysłem będzie nawet wykonanie oryginalnej grafiki na kubeczek i zlecenie wdrukowania jej – tu też nasz facet się ucieszy z takiego prezentu.

Prezent dla faceta znajdziesz w ofercie bengraversky.com