Skip to content Skip to footer

Sklep z krzesłami i fotelami

Jeszcze dziesięć lat temu krzesła czy fotele w salonie, jadalni czy sypialni miały spełniać swoje podstawowe funkcje i nie były nawet kojarzone z elementami aranżacji wnętrz. Dziś krzesła, fotele czy pufy to często funkcjonalne dodatki, które nadają wnętrzu odpowiedniej atmosfery, romantyzmu, minimalizmu czy nutki ekstrawagancji. Świat krzeseł i foteli jeszcze nigdy nie był tak bogaty i barwny.

Co wyróżnia współczesne krzesła i fotele?

Hurtownia krzeseł czy Sklep z fotelami dbają dziś o to, by oferta była dopasowana do każdej grupy klientów. Bez trudu znajdziemy dziś krzesła w stylu rustykalnym i retro czy bardziej nowoczesne wersje wykonane z metalu czy aluminium, które będą pasować do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Nie brakuje też produktów dla miłośników klasyki (foteli wykonanych z naturalnej skóry czy krzeseł z welurowym obiciem). Są też odważne propozycje dla klientów, którzy chcą mieszkać w modernistycznej lub nieco ekstrawaganckiej przestrzeni. Świat krzeseł daje obecnie naprawdę wiele możliwości.

Na co zwrócić uwagę kupując krzesła i fotele?

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na konstrukcję mebla. Bez względu na to, w jakim stylu chcemy zakupić krzesło czy fotel muszą one mieć solidną i bezpieczną konstrukcję. Dobrą praktyką jest też zwrócenie szczególnej uwagi na estetykę wykonania, czyli np. szwy czy jakość materiału.Funkcje estetyczne są zdecydowanie mniej istotne, kiedy planujemy zakupić krzesło do nauki czy fotel do pracy. Tutaj liczy się przede wszystkim ergonomia, odpowiednie wyprofilowanie i wygoda. Fotel do nauki czy pracy musi odciążać kręgosłup i dbać o prawidłową postawę ciała.

Jakie tkaniny będą najbardziej odpowiednie?

Jeśli jesteśmy miłośnikami klasyki warto postawić na drewno lub naturalną skórę. W celu ocieplenia wnętrza zaleca się welur, który wnosi odrobinę elegancji i romantyzmu. W domu z małymi dziećmi warto postawić na tkaniny hydrofobowe, dzięki którym z łatwością zmyjemy ślady kredek, farb czy plam z napojów czy lodów.Hurtownia krzeseł i sklep z fotelami oferują swoim klientom meble we wszystkich możliwych kolorach: od stonowanych beżów i szarości, aż po jaskrawe i odważne odcienie fioletu, błękitu, czerwieni czy zieleni. Świat krzeseł nie ma dziś żadnych ograniczeń!