Skip to content Skip to footer

Sandały w rozmiarze 35 – kupuj w sklepach internetowych!

Płaskie, a może na obcasie? Czarne, a może złote? Japonki lub gladiatorki? To tylko parę fasonów sandałów w małych rozmiarach, które można dostać w sklepach internetowych. To tam na kobiety mające mniejsze stopy czeka najwięcej ciekawych modeli!

Modne i wygodne sandały – także w małych rozmiarach

Zanim zakupy internetowe stały się tak popularne, wiele kobiet noszących małe rozmiary butów miało dużo trudności ze znalezieniem dla siebie pasującego obuwia. W zwykłych sklepach na ogół rozmiarówka zaczynała się od rozmiaru 36. Mniejszych rozmiarów nie było, a jeżeli już się pojawiały, to najczęściej było ich bardzo mało i nie zawsze były ładne.

Jednak teraz, gdy do dyspozycji są także sklepy internetowe, buty w małych rozmiarach, w tym sandały rozmiar 35, nie są już żadnym problemem w zakupie.

W sklepach internetowych do dyspozycji jest szeroka gama ciekawych modeli, w tym między innymi sandały skórzane, zamszowe, espadryle, sandały na obcasie – szpilce i słupku, japonki czy klapki. Znalezienie perfekcyjnego modelu online nie powinno stanowić żadnej trudności!

O czym warto pamiętać przed zakupem?

Dzisiaj coraz więcej kobiet decyduje się na zakup obuwia przez internet. Zanim jednak złożysz swoje zamówienie, pamiętaj o kilku ważnych sprawach, żeby zakupy były całkowicie udane!

Przede wszystkim dokładnie zapoznaj się z opisem produktu. Sprawdź materiały, z których jest on wykonany, kolor, ponieważ czasami zdjęcia mogą go przekłamywać. Także zwróć uwagę na rozmiarówkę producenta, w tym na długość wkładki w bucie. Pamiętaj, że różni producenci mogą posiadać różne rozmiarówki!

Warto również sprawdzić kwestie związane z zapłatą, a także przesyłką. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie internetowej sklepu.

Zwrot przy zakupach w internecie

Dużą zaletą zakupów internetowych jest możliwość dokonania zwrotu. Gdy zatem zakupione sandały rozmiar 35 nie będą pasowały lub też będą wyglądały inaczej niż na fotografiach na stronie sklepu, mamy prawo do odstąpienia od umowy, czyli do ich zwrócenia.

Przepisy prawa wskazują, że na klient posiada 14 dni na dokonanie zwrotu, licząc od momentu, w którym otrzyma on swoją paczkę. W tym czasie należy poinformować sprzedającego o chęci odstąpienia od umowy. Następnie, w ciągu kolejnych 14 dni, należy odesłać paczkę. Produkt nie może nosić żadnych śladów używania.

Podsumowując, sklepy internetowe to doskonałe miejsce, aby kupować buty w małych rozmiarach, w tym sandały w rozmiarze 35. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny, wiele promocji i możliwość zwrotu – dzięki temu zakupy na pewno będą udane!