Skip to content Skip to footer

Manayupa – zioło o niezliczonych właściwościach

Starożytne ludy leczyły swoje dolegliwości ziołami. Wszyscy znamy cudowne właściwości pokrzywy, czystka czy bratków. A czy znamy właściwości manayupy? W czym pomoże nam manayupa oraz kto docenił jej cudowną moc?

Niezliczone właściwości

Inkowie jako pierwsi docenili cudowne właściwości manayupy. Uważali oni, że manayupa ma niezliczone właściwości. Wiedzieli, że ma silne działanie oczyszczające. Napar z manayupy wystarczy, by zmobilizować organizm do usunięcia zbędnych metabolitów i nagromadzonych substancji toksycznych.

Manayupa wspomaga wątrobę, stymuluję prace nerek i pęcherza. Dzięki takiemu działaniu organizm wydaje zwiększoną ilość moczu, a wraz z nim zbędne substancje.

Manayupa pomaga również w procesach trawiennych. Dba o przewód pokarmowy. Łagodzi podrażnienia błony śluzowej, chroni przed uszkodzeniami oraz dba o jelita, regulując ich pracę.

Inkowie wiedzieli również, że manayupa dba o nasze nerwy. Łagodzi stres. Usuwa zdenerwowanie, stres, napięcie. Dzięki manayupie jesteśmy w stanie pozbyć się stanów lękowych. W dzisiejszych czasach ta właściwość jest nieoceniona.

Jak pić zioła, jak spożywać tabletki? Manayupa cena

Manayupe możemy spożywać w postaci tradycyjnych ziół lub w bardziej współczesnej wersji kapsułek. Spożywanie manayupa kapsułki jest mniej czasochłonne, gdyż wystarczy pamiętać o kapsułkach przed jedzeniem i zażywać od 1 do 3 dziennie.

Zioła trzeba umieć zaparzyć w odpowiedni sposób, by wydobyć z nich wszystko to, co najlepsze. Niektóre zielarnie zalecają, by przed gotowaniem zamoczyć zioła w zimnej wodzie, a następnie gotować przez 5 minut. W innych przepisach zamoczenie ziół w zimnej wodzie jest pomijanie. W przepisie podane jest, by gotować 2 łyżki ziół w 2 szklankach wody. Tak sporządzony wywar należy ostudzić, a następnie pić 2 razy dziennie po jednej szklance. Kurację trzeba przeprowadzać przez 14 dni.

Manayupa cena uzależnione jest od tego, czy decydujemy się na kapsułki, czy na tradycyjne zioła. Manayupa kapsułki to koszt około 60 złotych za 100 tabletek. Manayupa zioła to koszt około 35 złotych za 100g.

Manayupa na pewno jest ziołem o wielu cudownych właściwościach, z których warto skorzystać. Inkowie wiedzieli, że warto korzystać z dobrodziejstw manayupy. Nawet do eliksirów miłosnych wykorzystywali manayupę, to działanie nie zostało obecnie potwierdzone, ale może warto samemu to sprawdzić…