Skip to content Skip to footer

Kubeczki do lodów

Proces robienia lodów wymaga używania odpowiednich gadżetów, także tych mniejszych, jakimi są kubeczki do robienia lodów.

Papierowe kubeczki do lodów

Lodziarnie serwujące pyszne lody bardzo często korzystają z kubeczków do lodów. Są one używane zamiast tradycyjnego wafelka. To rozwiązanie bardzo wygodne – klient nie martwi się przeciekającym wafelkiem i w pełni rozkoszuje się smakiem loda. Producent może skorzystać z większych i mniejszych kubeczków, a także z nadrukiem logo lodziarni. Kubeczki do lodów papierowe są lekkie, co wpływa na łatwość transportu. Doskonale sprawdzą się podczas masowych imprez, zapewniając komfort i higienę. Można w nich serwować także sorbety, jogurty, sałatki owocowe itp. Postawmy zatem na wytrzymałość i nieprzemakalność, co zapewni najwyższą jakość i zadowolenie wszystkich klientów. Można zamówić w sklepach internetowych większe ilości hurtowe, które starczą na długo okres czasu.

Kielichy do granity

Granity to desery pitne, które są podawane w specjalnych kielichach.

Na rynku znajdziemy różnorodne wzory i kolory, a także rozmiary, które można dobrać do własnego gustu. Kupując kielichy, zwróćmy uwagę na dobrą jakość, staranność wykonania i estetykę. Warto także sprawdzić, czy kielichy do granity posiadają atesty spełniające wymogi higieniczne i odnoszące się do bezpieczeństwa. Dzięki temu zyskamy pewność odpowiedniego wyboru i dobrej jakości. Opakowania są zazwyczaj lekkie i łatwe w transporcie, co daje dodatkowy komfort.

Kubeczki do robienia lodów

Warto zauważyć, że klient także zwraca uwagę na estetyczne opakowania i kubeczki do lodów. Można e dopasować do charakteru lodziarni, wybierając wśród różnorodnych wzorów i kolorów. Najlepiej, aby kielichy były szczelnie zamykane i posiadające słomkę, ułatwiającą spożycie deseru. Kształty kielichów powinny być wyprofilowane w taki sposób, aby nawet dzieci nie miały problemu z ich trzymaniem w ręce.

Kubeczki do lodów można także wykorzystać do produkcji lodów w domu, we własnym zakresie. Pozwolą zachować ich świeżość i dać orzeźwienie w cieplejsze dni. Granity, mrożone napoje i lody to produkty, bez których nie wyobrażamy sobie przetrwania lata. Dlatego zadbajmy o to, aby posiadać niezbędna akcesoria do wyrobu tych smacznych deserów.