Skip to content Skip to footer

Jak znaleźć tanie zakwaterowanie w Warszawie?

Zakwaterowanie jest zawsze jednym z największych kosztów podróży. Bycie młodym podróżnikiem lub z małym budżetem oznacza, że ​​trzeba znaleźć tak tanie zakwaterowanie, jak to tylko możliwe. Niektóre tanie opcje nie są dla wszystkich, oto niektóre potencjalne możliwości wraz z zaletami i wadami.

Podróżuj w środku tygodnia

Jeśli masz możliwość podróżowania i przebywania w Warszawie w trakcie tygodnia, a nie weekend, może okazać się, że koszty zakwaterowania drastycznie spadną. Szukając noclegu w okolicy Warszawy, może się również zdarzyć, że masz możliwość wyjechać poza sezonem, na przykład w ten sposób spędzając wakacje.

Możesz nocować w ładniejszych hotelach, ale po niższych kosztach

Podróżując służbowo, często ważne spotkania masz właśnie w środku tygodnia, a ceny w hotelach są wtedy znacznie niższe. Gdyż nie każdy ma taką możliwość i hotele mają wtedy specjalne oferty.

Staraj się nie szukać hoteli w centrum

Najlepiej jest wybierać noclegi okolice warszawy, które nie znajdują się w centrum miasta, ponieważ pomoże to również obniżyć sporo koszty podróży. Nadal możesz zatrzymać się w miłym hotelu, ale za niższą cenę. Dodatkowo obierając za cel nocleg w okolicach warszawy, zapewniasz sobie wypoczynek w zacisznym i spokojnym miejscu. A jeśli nie masz akurat ochoty na zwiedzanie miasta, to możesz bez zastanowienia odpocząć w hotelowym pokoju lub zjeść lunch w restauracji.

Wybieraj hotele biznesowe

Hotele biznesowe mogą nie oferować tylu udogodnień i atrakcji co inne obiekty, ale mogą pomóc Ci zaoszczędzić wystarczająco dużo środków, abyś mógł je przeznaczyć na inną rozrywkę podczas pobytu, np. romantyczną kolację w hotelowej restauracji. Dodatkowo w miesiącach letnich i w weekendy noclegi okolice warszawy są zazwyczaj wolniejsze. Istnieje więc większa szansa na znalezienie dobrej oferty w tych hotelach, jeśli zarezerwujesz pokój poza szczytem. Jeśli podróżujesz w celach służbowych, to tym bardziej masz możliwość zaplanowania spotkania biznesowego w miejscu, gdzie akurat się zatrzymałeś.

To tylko kilka sposobów na znalezienie tańszego zakwaterowania. Weź pod uwagę kilka trików, a na pewno uda Ci się zaoszczędzić i spędzić czas w uroczym i komfortowym hotelu. Sprawdź ofertę i znajdź obiekt idealny dla Ciebie.