Skip to content Skip to footer

Gdzie na urlop w Polsce?

Dysponujemy 52 weekendami w roku, ale większość z nas zazwyczaj nie może pochwalić się pięknymi wspomnieniami z każdego wolnego czasu od pracy. Jesteśmy przemęczeni, zestresowani, wiele osób nie dosypia, co bardzo negatywnie wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie oraz koncentrację. To dlatego warto od czasu do czasu wybrać się na urlop, nawet na kilka dni, co bez wątpienia pozytywnie wpłynie na nas. Gdzie warto wybrać się na weekend?

Weekend w apartamentach Kozubnik

Wiele osób myśli o wyjazdach zagranicznych, jednak w Polsce też jest wiele pięknych miejsc, gdzie można wypocząć i nabrać sił z dala od zgiełku miasta. W miejscowości Porębka znajdują się apartamenty Kozubnik, który jest niekonwencjonalnym resortem wypoczynkowym, miejsca noclegowe są nowoczesne, z balkonów rozpościerają się piękne widoki. Do dyspozycji gości jest sauna, jacuzzi, sala fitness, a także grota solna. Jak widać, nawet nie wychodząc poza resort, można się zrelaksować. Okolica również jest niezwykle ciekawa, każdy znajdzie tu aktywności dla siebie. Można pojeździć na rowerze, odwiedzić plażę przy potoku, dostępna jest także siłownia plenerowa, sala zabaw dla dzieci. W Kozubniku Spa bez wątpienia można solidnie wypocząć, dlatego warto wziąć pod uwagę te apartamenty. To idealne miejsce na podróż we dwoje, ale także z dziećmi, bo miejsce jest przystosowane dla rodzin.

Blisko natury

Kozubnik jest miejscem, które sięga historią lat 70. ubiegłego wieku, obecnie oferuje bardzo nowoczesne, wygodne apartamenty z wieloma udogodnieniami. Z okien widać góry, dookoła są dostępne szlaki turystyczne, ścieżki spacerowe, a także trasy rowerowe, można podziwiać również dwa jeziora. Niezależnie od tego, jakie formy aktywności lubimy uprawiać, można mieć pewność co do tego, że nie będziemy zawiedzeni.

Piękne, bo polskie

Chociaż to wyjazdy zagraniczne zazwyczaj są najbardziej pożądane, warto czasami wybrać weekend lub urlop w kraju, bo ma on równie dużo do zaoferowania. Chociaż nie można liczyć na 30-stopniowe upały, to jest wiele pięknych miejsc, szczególnie w powiecie bielskim. Góry, jeziora, potoki, cisza i spokój to idealne warunki na wypoczynek. Pamiętajmy, aby o siebie dbać i wypoczywać regularnie, tylko wtedy będziemy produktywni i skoncentrowani, a także szczęśliwsi.