Skip to content Skip to footer

Działaj z pomysłem w biznesie!

Modułowy system sage symfonia erp to profesjonalne i bardzo efektywne narzędzie prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości oraz reprezentowanej branży. Jest to stosunkowo młode i dotychczas rzadko wykorzystywane rozwiązanie, ale z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność, obejmując swym zasięgiem coraz większą liczbę firm. Każdy, kto prowadzi działalność produkcyjną i handlową powinien przynajmniej rozważyć możliwość instalacji sage erp.

Wymierne korzyści dla przedsiębiorcy

Symfonia erp ma wiele zalet. Wśród nich warto wymienić chociażby podstawowe walory i innowacje:
– integrowanie poszczególnych działów przedsiębiorstwa;
– poprawa jakości pracy oraz efektywności procesów produkcyjno-sprzedażowych;
– oszczędzanie czasu i pieniędzy, wyrażające się także w zastosowaniu jak najbardziej ekonomicznych rozwiązań dla firmy oraz poszukiwaniu oszczędności w obszarach, gdzie jest to realne i zasadne;
– kontrolowanie procesów wytwórczych, handlowych, kadrowo-płacowych oraz nadzorowanie procesu wykorzystywania środków trwałych przedsiębiorstwa;
– etc.

Nowoczesne rozwiązania dla twojej księgowości

Dział księgowy to niezwykle istotny segment każdej firmy. Kolumny cyfr, wynikających z transakcji, zestawień, czy raportów mogą przyprawiać o zawroty głowy, a nawet najbardziej fachowy księgowy może się łatwo pomylić. Sage symfonia erp bez trudu kontroluje wydatki i wpływy, przeprowadza istotne bilanse, przygotowuje projekty budżetu oraz najbardziej oszczędne rozwiązania w zakresie finansowania działalności gospodarczej. W przypadku ewentualnych błędów i pomyłek w obliczeniach, jest w stanie od razu zastosować konieczne korekty. Zyskuje na tym z pewnością cała polityka finansowa firmy. sage erp kontroluje i reguluje również ogół czynności kadrowych i płacowych, co jest istotne zwłaszcza w przypadku firm zatrudniających sporą liczbę pracowników.

Analityk Sprzedaży w symfonia erp

Sage erp posiada wygodną i funkcjonalną aplikację dla menedżerów firm. Oznacza to, iż w szybki i łatwy sposób mogą oni mieć dostęp do raportów zawierających analizy wartości sprzedaży, czy rentowności sprzedaży ( w odniesieniu do konkretnego kontrahenta lub też w ujęciu globalnym). Dzięki sage erp można także kontrolować, w jakim stopniu sprzedaje się dany towar, czyli ile było zamówień dotyczących konkretnego produktu na przykład w ostatnim miesiącu oraz jaka była łączna wartość zysków ze sprzedaży tego towaru w skali roku. System jest precyzyjny i bardzo praktyczny, więc spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.