Skip to content Skip to footer

Buty najwyższych lotów

Która kobieta nie marzy o idealnie dopasowanych butach. O obuwiu, które wykonywane jest specjalnie dla jej potrzeb. Na rynku znajdzie się wiele butów produkowanych seryjnie dopasowanych do gustu tłumu. Warto jednak pozwolić sobie i swoim stopom na odrobinę luksusu i kupić prawdziwe, rzemieślniczo wykonane obuwie.

Czym jest obuwie rzemieślnicze?

W ostatnich dekadach działalność szewców i producentów obuwia rzemieślniczego ograniczyła się do bieżących napraw obuwia produkowanego seryjnie. http://noevision.pl/ to strona przedsiębiorstwa obuwniczego, które nie poddało się tym trendom i produkuje zindywidualizowane, ręcznie szyte obuwie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Firma rozpoczęła działalność w 1969 roku i od tej pory cały czas się rozwija. Najważniejszą cechą butów rzemieślniczych jest ich indywidualizacja — można zamówić buty w indywidualnym projekcie.

Jakie są cechy wyróżniają obuwie?

Obuwie http://noevision.pl/ jest tworzone z najwyższą dbałością o szczegóły i z pasją do tego, w jaki sposób są produkowane. Produkcja indywidualna pociąga za sobą dłuższy czas oczekiwania, jednak obuwie tego typu jest warte inwestycji czasu i pieniędzy. Po założeniu pierwszy raz indywidualnie uszytego buta łatwo da się zauważyć różnicę. Właściciele twierdzą, że każda para produkowanych przez nich butów ma duszę i charakter dopasowany do przyszłego właściciela. To właśnie indywidualizm zamówień powoduje, że buty są wyjątkowe i niezwykły jest komfort ich noszenia. Dopiero po zakupie takich butów kobieta wie, co oznaczają komfortowe buty i że luksus tego typu jest wart każdych pieniędzy. Obuwie rzemieślnicze docenią przede wszystkim kobiety o nietypowym rozmiarze czy grubości łydki. Jednak także dla standardowych kobiet zmiana z produkowanych masowo butów, na te indywidualne będzie znacząca.

Jakie elementy można zmieniać i projektować?

Buty mogą być od podstaw zaprojektowane przez klientów. W ofercie znajduje się szeroką gamą kolorów skóry tak, aby dostosować je do potrzeb. Wymienić można także podszewkę, dobrać indywidualnie podeszwę. Najistotniejszym jest jednak indywidualny dobór rozmiaru dla obu stóp. W końcu nie ma osoby, której obie stopy są idealnie takie same. W sposób indywidualny można dobrać także szerokość cholewki na łydce. W zależności od potrzeby może być ona szersza lub węższa niż w standardowym obuwiu. Indywidualne podejście do klienta to ważna cecha, gdy produkuje się obuwie i fabryki już chyba o tym zapomniały.

Obuwie rzemieślnicze jest inwestycją na wiele lat i z pewnością wartą wydanych pieniędzy.