Skip to content Skip to footer

Automatyzacja procesów w firmie

Ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo, którego działalność nie jest wspierana przez specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające znacznie uprościć niektóre czynności. Programy CRM i wspierające prowadzenie księgowości (np. program Symfonia) to tylko niektóre z przykładów.

Komputerowe wsparcie księgowości

O tym, jak ważna jest księgowość i finanse nie trzeba przekonywać chyba nikogo, kto zajmuje się prowadzeniem firmy. Na tym polu nie ma wyjątków – dotyczy to zarówno wielkich korporacji, jak i działalności jednoosobowej. Być może skala jest nieco inna, nie zmienia to jednak faktu, że potrafi to przyprawić o ból głowy nawet tych, którzy o prowadzeniu księgowości pojęcie mają całkiem niezłe.

Program księgowy Smymfonia jest częścią kompleksowego systemu, który zdecydowanie upraszcza procesy w firmie. Dzięki zgodności z przepisami, firma decydująca się na takie rozwiązanie ma zagwarantowane bezpieczeństwo prawne. Zgodnie z tym, co znaleźć możemy na stronie producenta oprogramowania Symfonia program umożliwia realizację wszystkich operacji księgowych o zasadniczym znaczeniu. Zaliczyć do nich można choćby automatyczne tworzenie deklaracji podatkowych (VAT UE, VAT UEK, VAT 7, VAT 7K, VAT 7D).

Symfonia program dla księgowości

Istotną funkcją oprogramowania jest możliwość drukowania raportów lub generowania ich w formie elektronicznej, w formacie PDF. Umożliwia to pełen wgląd w sytuację firmy i jej ocenę, dzięki której możliwe jest choćby stworzenie długofalowej strategii działania. Ponadto oferuje obsługę księgową w zakresie ewidencji VAT, ksiąg rachunkowych, danych podatkowych i rozrachunków oraz tworzenie zestawienia obrotów, czyli tzw. „obrotówki” w Excelu.

Jak już wspomniano, program księgowy Smymfonia wchodzi w skład sprawdzonego w biznesie systemu, który zawiera także programy dedykowane między innymi dla handlu, produkcji, środków trwałych, faktur czy analiz finansowych.

Komfort pracy

Intuicyjna obsługa i rozliczne korzyści biznesowe sprawiają, że system ten od lat należy do najpopularniejszych na rynku, zapewniając obsługę księgową dla wielu przedsiębiorstw.

Program Symfonia posiada darmową wersję testową (60-dniową), która umożliwia zapoznanie się z jego funkcjami i możliwościami.

Więcej dowiesz się na stronie http://www.tradiss.pl/system-sage-symfonia/wymagania-techniczne.html