Skip to content Skip to footer

Apartamenty z klasą

Ustroń to malowniczo położona miejscowość w województwie śląskim, otoczona stokami Beskidu. Z roku na rok wzrasta turystyczna popularność tego uzdrowiska z racji wielu atrakcji, bliskości natury oraz pięknych krajobrazów. Wielu ludzi pyta jednak o najlepsze noclegi w Ustroniu, gdzie zatrzymać się by w dobrych warunkach spędzić noc. Jeśli chcesz poznać kilka ciekawych lokalizacji w Ustroniu, ten artykuł jest dla Ciebie.

Luksus kurortu – apartamenty Ustroń

Wiele osób nie oszczędza na wakacjach, chcąc spędzić miło czas w luksusowych warunkach i z dostępem do wszystkich udogodnień. Dla takich osób są Apartamenty Ustroń położone w centrum miejscowości. Ośrodki oferują pokoje w luksusowym wykończeniu z dostępem do darmowego WiFi i miejsc parkingowych. W kilku z nich pokoje mają obszerne balkony z widokiem na góry oraz aneksy kuchenne. Atutem są rozbudowane części sypialne. Ośrodki mają także wydzielone strefy dla rodzin z dziećmi.

Innymi miejscami oferującymi luksusowe noclegi w Ustroniu są apartamenty położone u stóp góry Równicy. Ustroń apartament, których odnajdziemy tam około 4, oferują luksusowe pokoje, prywatne łazienki czy patio ze strefą do grilowania. Goście korzystający z tych lokalizacji mogą cieszyć się również wannami z hydromasażem oraz jacuzzi. Warto dodać, iż opisywane ośrodki mają dobrą lokalizację pozwalającą na szybkie przemieszczenie się w dowolny punkt Ustronia.

Zaciszny wypoczynek

Są jednak osoby, które nie potrzebują podczas wakacji luksusów a nastawiają się na wyciszenie i przede wszystkim spokój, chcąc w pełni korzystać z atrakcji okolicy. Nie potrzebny jest im w miejscowości Ustroń apartament, a zwykły niedrogi nocleg. Do takich należą zajazdy rozlokowane na obrzeżach miejscowości. Oferują one niewielkie, przytulne pokoje z najpotrzebniejszym wyposażeniem w przystępnych cenach. W wielu z tych budynków mieszczą się też niewielkie restauracje co pozwala na zakup gotowych posiłków bez potrzeby ich przyrządzania.

Przytulnym, spokojnym miejscem na nocleg są też historyczne wille położone u stóp wzgórz północnych, czyli w miejscu historycznego rozwoju miejscowości. W ofertach tych ośrodków znajdziemy dobrze urządzone, niewielkie pokoje dostosowane do standardu 4-6 osób w niewielkiej cenie. Jest to więc najlepsza oferta dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić przyjemne wakacje.